Müşteri Hizmetleri

Apple (iPhone, iPad) Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Apple (iPhone, iPad) Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Apple (iPhone, iPad) Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Apple (iPhone, iPad) Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Apple (iPhone, iPad) Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Apple çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Apple müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

1 Nisan 1976 senesinde kurulmuştur. Yaklaşık bir yıl sonra anonim şirket haline gelerek işlerini büyütmüştür. Bilgisayar yazılımı üzerinde bir çok çalışması bulunan firma bunun yanı sıra kişisel bilgisayar tasarlayarak sektöründe bi hayli mühim bir yer edinmiştir. Bunların yanında da bu işlemleri sürekli olarak olarak geliştiren ve teknoloji sektöründe mevcut pazar üzerinden satan bir firma olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Yılların ilerlemesi ile birlikte sektöründe mühim bir seviyeye gittikçe artan firma teknoloji pazarında bir çok teknolojik ürünün bunun yanında özellikle de yazılım hususunda adından çok fazla söz ettirmektedir.

Apple Çağrı Merkezi Numarası

Dünyanın büyüklük olarak ikinci bilgi teknoloji şirketi olmasının yanında telefon piyasasında da faaliyet gösterirken dünya çapında üçüncü sırada varlığını sürdürmektedir. Birçok ülkede yüzlerce satış mağazası ile bi hayli popüler olan ve her geçen gün daha büyük kitleye hitap eden firma satış sonrası destek noktasında da üyelerinin yüzde yüz mutluluğunu ve tatminiyetini hedeflemektedir.

iMac, iPhone, iPad, iWatch gibi ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturan Apple şifrketi üyelerine daha iyi hizmet verebilmek için Türkiye’de de temsilcilik açıp çağrı merkezi kurarak en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Apple ürünleri kullanan bireylerin bulmakta zorlandığı numaralardan birisi olan Apple müşteri hizmetleri, apple telefon no ya aşağıda yazılı numarayı arayarak Apple şirketinin Türkiye’deki müşteri hizmetlerine varabilirsiniz.

Apple müşteri hizmetleri numarası ile ilgili bilgiye ulaşmak için Apple iletişim 444 lü numarası bulunmamaktadır. Bunun yerine İstanbul’da bulunan temsilciliğine ulaşarak Apple müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Apple Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Kurumsal Müşteriler için Satın Alma Destek Hattı : 0216 282 15 11

Pazartesi-Cuma günleri içinde 09:00-20:00 saatleri içinde arayarak bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Apple Destek Hattı : 0 (216) 282 16 22

Apple müşteri hizmetlerine telefonla ulaşmak yerine aşağıdaki linkten size en yakın Apple şubesini bulup mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

En Yakın Apple Şubesini Bul

Arama Kelimeleri: apple iletişim bilgileri, apple telefon no, apple irtibat tel, apple canlı destek, apple müşteri temsilcisi, apple şikayet hattı, apple müşteri hizmetleri, apple çağrı merkezi numarası, apple müşteri hizmetleri numarası, apple iletişim numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu