Müşteri Hizmetleri

App Store Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

App Store Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde App Store Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. App Store Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

App Store Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

PegApp Store çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde App Store müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden App Store şikayet hattına ulaşabilirsiniz. App Store müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

App Store, 2008 senesinde iPhone 3G ile kullanıma açılmıştır. Genel olarak App Store, Apple aracılığıyla yönetilen iOS platformlu cihazlar için kullanıma ve satın alıma sunulan online mağazadır. Mağazada iPhone, iPod Touch, Apple Watch, 4.nesil Apple TV ve iPad kullanıcıları ücretsiz uygulamaları indirebilir, ücretli uygulamaları satın alıp indirebilir, kullanabilmektedir. App Store’da satın aldığınız uygulamanın fiyatının %30’u Apple’a, %70’i ise uygulamanın üreticisine ödenilmektedir.

Apple 2016 verilerine göre App Store’da toplamda 2 milyonu aşkın uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar 150 milyardan fazla kez indirilmiştir. App Store’da bulunan uygulama kategorileri şu biçimdedir; Kitaplar, İş Dünyası, Kataloglar, Eğitim, Eğlence, Finans, Yiyecek içecek, Oyunlar, Sağlık ve Fitness, Yaşam tarzı, Çocuklar, Dergiler ve Gazeteler, Tıbbi, Müzik, Navigasyon, Haber, Fotoğraf ve Video, Verimlilik, Referans, Alışveriş, Sosyal Ağlar, Spor Dalları, Seyahat, Kamu hizmetleri.

App Store Çağrı Merkezi Numarası

IPhone, iPad ve iPod Touch cihazlar için geliştirilen uygulamaların bulunduğu dijital bir mağaza olan App Store dünya çapındaki tüm apple marka kullanıcıları için inovatif  ve canlı bir ortam sağlamaktadır. App Store’dan uygulama indirmek yahut satın almak için bir Apple Kimliği gerekmektedir. App Store sürekli olarak olarak yeni yazılımlar satın alarak kendisini geliştirmekte, yenilenmekte ve büyümektedir. Uygulamaları App store üzerinden indiren ve kullanan kullanıcılar ile yazılım geliştiricilere sürekli olarak yardımcı olmak, talep ve şikayetlerini karşılamak için App store sanal mağaza uygulaması üzerinden ve çağrı merkezi ile teknik destek vermektedir. Her türlü problemde 09.00-20.00 saatleri içinde sabit telefonunuzdan 00800 448 829 873 numaralı telefonu (ücretsiz*) veya sabit yahut cep telefonunuzdan 0 (216) 282 15 11 numarayı arayarak yetkili ile iletişim kurabilirsiniz.

App Store Müşteri Hizmetleri Numarası

Apple Store sanal mağaza hizmeti vermekte, bunun yanı sıra iPhone, iPad ve iPod touch cihazlar için problemsiz çalışan uygulamaları üyelerine sunmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle App Store üzerinden indirilen ve kullanılan tüm uygulamalarda karşılaşılan aksaklık ve problemlerin uzman ekibimiz aracılığıyla gözden geçirilerek bi hayli hızlıca düzeltilmesi önem taşımaktadır. Bu nedenle uygulamada bulunan değerlendirme, şikayet ve yorum kısmı ile direk iletişim kurabilirsiniz. Bunun dışında Pazartesi-Cuma günleri 09:00-20:00 saatleri içinde sabit telefonunuzdan 00800 448 829 873 numaralı telefonu (ücretsiz*) veya sabit yahut cep telefonunuzdan 0 (216) 282 15 11 numaralı telefonu (yerel ücretler uygulanır) arayarak Apple Store Müşteri Hizmetleri Numarası’ na varabilirsiniz.

App Store Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

App store üyelerinin hayatın her anında yanında olmak ve sınırsız online hizmetten sorunsuz yararlanmalarını sağlamak maksadıyla teknik destek ve müşteri hizmetleri olanağı sağlamaktadır. Pazartesi-cuma günleri 09:00-20:00 saatleri içinde sabit telefonunuzdan 00800 448 829 873 numaralı telefondan 4 tuşladığınızda App store ile alakalı müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Herhangi bir telefondan 0 (216) 282 15 11 numaralı telefonu (yerel ücretler uygulanır) arayarak yine 4 tuşladığınızda müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Bu yolla müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

App Store Şikayet Hattı

App Store sanal mağaza aracılığıyla Apple kullanıcıları istedikleri uygulamaya basit bir şekilde ulaşabilmektedirler. Lakin uygulama tedarik ve kullanım sırasında sorunlar yaşanabilmektedir. Bu durumda direk uygulama üzerinden apple kimliği ile sorununuzu bildirebilir, sabit telefonunuzdan 00800 448 829 873 numarayı arayarak yahut 0 (216) 282 15 11 numaralı telefondan müşteri temsilcisi ile iletişim kurarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

App Store Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

00800 448 829 873

0 (216) 282 15 11

Lakin aşağıda verdiğimiz bağlantı aracılığıyla destek merkezine ulaşabilir; satın alma hususunda yaşadığınız sıkıntıları, uygulamalar hususunda yaşadığınız poblemleri, isteklerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.

App Store Destek Merkezi

Arama Kelimeleri: App Store iletişim bilgileri, App Store telefon no, App Store irtibat tel, App Store canlı destek, App Store müşteri temsilcisi, App Store şikayet hattı, App Store müşteri hizmetleri numarası, App Store çağrı merkezi numarası, App Store iletişim numarası, App Store çağrı merkezi, App Store müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu