Başvurular

AÖF Anadolu Üniversitesi 6 Sözleşmeli Kamu Personel Alımı 2022

AÖF Anadolu Üniversitesi 6 Sözleşmeli Kamu Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde AÖF Anadolu Üniversitesi 6 Sözleşmeli Kamu Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. AÖF Anadolu Üniversitesi 6 Sözleşmeli Kamu Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

AÖF Anadolu Üniversitesi 6 Sözleşmeli Kamu Personel Alımı

Anadolu Üniversitesi 6 Sözleşmeli Kamu Personel Alımı Duyurusu

AÖF işçi alımı kılavuzu adayların ulaşımine sunuldu. Başvuru için özel ve genel şartlar paylaşıldı.

Başvurular Nasıl ve Hangi Tarihlerde Alınacak

Adaylar 29 Kasım 2021 ile 13 Aralık 2021 tarihleri içinde başvuru yapacaktır. Başvurular üniversitenin internet sitesinde Kurum İçi Duyurularda bulunan formun eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurularak diğer istenen evraklarla birlikte Anadolu Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı – Yunus Emre Kampüsü Tepebaşı/Eskişehir adresine şahsen yahut son başvuru tarihinde Üniversiteye ulaşacak biçimde posta ile yapılması gerekmektedir.

aof-personel-alimi.jpg

Başvuru Şartları

Lisans bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerekiyor.

Fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Başvuruda İstenen Belgeler

Başvuru formu ve T.C. Kimlik kartı fotokopisi olması gerekiyor. Lisans diploması aslı yahut onaylı sureti, yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olunması halinde denklik belgesi aslı yahut noter onaylı sureti isteniyor. En az iki güncel programlama dilini bildiğini gösterir belge ve 2 adet fotoğraf gerekiyor. KPSS sonuç belgesi (minimum 70 puanı bulunan adaylar). Yabancı dil KPDS/ÜDS/YDS yahut Yükseköğretim Kurulunca eşkıymetliliği kabul gören belge gerekmektedir. Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge gerekiyor.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu