Müşteri Hizmetleri

Antares Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Antares Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Antares Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Antares Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Antares Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu paylaşımımızda Antares çağrı merkezi numarası,Antares müşteri hizmetleri, Antares çağrı merkezi, Antares şikayet, Antares müşteri hizmetleri numarası gibi konular ile ilgili bilgi vereceğiz.

İsmini Samanyolu’nda almış olan Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi ortalama olarak 83.000 m2 kiralanabilir alanı aracılığıyla ülkemizin en büyük alışveriş merkezleri içinde yer almayı başarmıştır. Şubat 2008 senesinde hizmete girmiş olan alışveriş merkezinde, konfor ve teknolojinin bir arada bulunduğu, geniş bir cadde ferahlığıyla yapılmış olan alışveriş koridorları üzerinde bulunmaktadır.

Antares Çağrı Merkezi Numarası

Giyim ürünlerinden kozmetiğe, dekorasyon işlerinden elektronik ürünlere kadar toplam 220 mağazayı ve perakende sektörü içinde devlerini bünyesinde bulunduran alışveriş merkezi Ankara manzaralı mağaza binlerce insana hizmet vermektedir.

Çocuk oyun alanları ve restoranı ile birlikte 4.245 m2’lik alanı kaplayan Ankara’nın en büyük bowling salonu olarak bulunan Rolling Ball Bowling ve sinema kompleksi Antares’in yaşam merkezi olma özelliğini taşımaktadır. Alışveriş merkezinin ortalama olarak 5.000 araç kapasiteli otoparkı, giriş ve çıkışlarda ziyaretçileri konforla bir araya getirmektedir. Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi kapsamı içinde, altı kuleden bir araya getiren 619 konutluk yaşam alanı bulunmaktadır. Mimari projesini A Tasarım Mimarlık’ın yürütmüş olduğu Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin Türkiye’nin en iyi alışveriş merkezleri içindedır. Antares çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Antares AVM, Ankara’da alışverişin gittikçe artan değeri olarak bulunmaktadır. Yaratmış olduğu zengin marka karması ile birlikte ziyaretçilerine tam kapsamlı bir yaşam alanı sunan Antares AVM markaların büyümesinde ve zincir mağazalar oluşturmasına büyük bir katkı sağlamaktadır.

Antares Müşteri Hizmetleri Numarası

Keçiören ve Yenimahalle ilçelerinin içinde bir lokasyon bulunmaktadır Bu lokasyon üzerinde en büyük avantalarından bir tanesi 1.5 milyonu aşan nüfusa hizmet vermeye devam eden en büyük AVM olarak bulunmaktadır. Ankara’nın her aracılığıyla gelmeye devam eden ziyaretçi sayısı olmakla birlikte, şehirden gelen sadık bir müşteri kitlesi bulunmaktadır. Bu ziyaretçiler kampanya ve etkinlik hizmetlerinin daha fazla yapılmasını sağlamaktadır. Antares müşteri hizmetleri numarası üzerinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Antares Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
(0312) 321 06 00

Antares Mail Adresi
[email protected]

Arama Kelimeleri: antares çağrı merkezi, antares iletişim, antares müşteri hizmetleri, antares müşteri hizmetleri numarası, antares telefon numarası, antares irtibat tel, antares şikayet, antares şikayet var, antares mail adresi, antares çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu