Başvurular

Antalya Kamu İşçi Alımı İlan Formu Yayınlandı Başvurular 24 Haziran 2022

Antalya Kamu İşçi Alımı İlan Formu Yayınlandı Başvurular 24 Haziran 2022, iş başvuruları bölümünde Antalya Kamu İşçi Alımı İlan Formu Yayınlandı Başvurular 24 Haziran ile ilgili bilgi aktaracağız. Antalya Kamu İşçi Alımı İlan Formu Yayınlandı Başvurular 24 Haziran ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Antalya Kamu İşçi Alımı İlan Formu Yayınlandı Başvurular 24 Haziran

Antalya İnsan Kaynakları kurum dışı kamu işçi alımı ilan edildi ve birden fazla aday uygun olan pozisyonlarda çalışmak adına başvuru şartları ile ilgili bilgi sahibi olunması için başvuru şartları yayımlandı. Antalya Muratpaşa bölgesinde bulunan Yüksekalan Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı Büyükşehir Hizmet binasına gerekli olan şartların yerine getirilmesi ışığında başvuru yapılacaktır.

Başvuru Bilgileri

Kurum dışı kamu işçi alımı için Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni pozisyonunda daimi olarak 1 tane erkek, 1 tane kadın olmak üzere 2 tane işçi alımı yapılacağı bilgisi verildi. Başvuru için Büşra Ersoy ile irtibata geçerek formu doldurmak olabilecek olacaktır.

Çalışma Şartları

Alınacak işçi başvurusunda çalışma şartları olarak tam zamanlı çalışma saatleri civarında ve süre olarak da belirsiz süreli olmaktadır. Çalışma adresi, Antalya Büyükşehir Belediyesi Elmalı Muhammed Hamdi Yazır Kültür Merkezi- ASFİM Yüzme Havuzu olarak altı çizildi.

Başvuru İçin Gerekli Şartlar

Başvuru yapan adayların Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği, Spor Yöneticiliği veya Rekrasyon ve Antrenörlük Eğitimi bölümlerinden mezun olması gerekmektedir.

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması gerekir.

Spor Yöneticiliği, Rekrasyon ve Antrenörlük Eğitimi mezunları olan adaylar pedagojik formasyon sertifikasına sahip olması gerekir.

Spor Bilimleri Fakültesi veya Beden Eğitimi Yüksek Okullarında yüzme dersi almış olup başarıyla tamamlamış olması yahut 1.kademe yüzme antrenörlüğü belgesi bulunmalıdır.

Başvuru için gerekli belgeler olarak ön başvuru formu doldurman için şahsen müracaat edilmesi gerekmektedir.

beden-egitim-ogretmeni-alimi.jpg

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu