Bilgi Arşivi

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

1918 senesinde temeli atılan Hastane dönemin şartları gereği olarak 1920 yılına kadar İtalyan Hastanesi adı altında hizmet vermiştir. Cumhuriyetin ilanının sonrasında, 1925 senesinde 1 başhekim, 3 doktor, 30 yatak kapasiteli olarak Gureba Hastanesi adı altında hizmete başlamıştır.

1952 senesinde kadar sürekli olarak olarak yenilenerek bünyesine farklı branşları da ekleyen hastane 1968 senesinde yatak kapasitesini 200’e çıkartmıştır.

Antalyalı hayırseverlerin desteği ile 1970’li senelerin başlarında Antalya Devlet Hastanesi Güçlendirme Derneği kurulmuş bu süreden bu yana hastane hızla dönemin en iyi sağlık kurumu haline getirilmiştir.

Güncel olarak toplam 867 yatak kapasitesi ile hizmet veren kurum, 403 yataklı ek binasının açılması ile de Acil Servis, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları ve 3. Seviye yoğun bakımları ile toplamda 1270 yatak kapasitesiyle Antalya ve çevre illere hizmet vermektedir.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuAntalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Devlet hastanesi statüsüne sahip olan hastane, personel alımlarını da kamu kanalları aracılığı ile gerçekleştirmektedir.  Ek olarak 2018/2 4924 Sayılı Kanun’a göre anlaşmali pozisyonlar için de işçi alımı gerçekleştiren hastane,  anlaşmali personeller için ilan ve başvuru formlarını Duyurular bölümünden yayımlamaktadır.

Kamu personeli olarak hastane bünyesine çalışabilmek için ise Resmî Gazete, İŞKUR Kamu Memur Alımı ve Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanı, İlan.gov.tr gibi kamu kanallarının da takip edilmesi gerekmektedir.  Kurumun işçi alımı için belirli bir dönemi olmadığından makalemizde dile getirdiğimiz platformları sürekli olarak takip ederek alım dönemlerini yakalama şansınızı arttırabilirsiniz.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları

Daimi işçi alımı, tekniker alımı, teknisyen alımı, araç şoförü alımı, hemşire alımı ve genel işçi alımı gibi çeşitli meslek gruplarından alımlar yapan kurumda çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Yayımlanan ilanlarda adayların sahip olması gereken deneyim, öğrenim durumu, yaş ve cinsiyet gibi her türlü bilgi bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu