Müşteri Hizmetleri

Antalya Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Antalya Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Antalya Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Antalya Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Antalya Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Antalya Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Antalya Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Antalya belediyesinin statüsünün değişmesi ile birlikte Antalya büyükşehir belediyesi olması özellikle bölgenin Türkiye’nin büyük şehirleri arasına girmesini sağlamaktadır. Antalya özellikle turistik açıdan Türkiye’de en fazla tercih edilen yerler içinde bulunmaktadır. Sınırlarının giderek genişlemesi aracılığıyla büyük şehir haline gelmiştir. Almış olduğu statü aracılığıyla özellikle bölge her geçen gün gelişmeye devam ederek bölgede yaşayan vatandaşların, yerli ve yabancı turistlerin bu bölgede daha iyi koşullarda hayatlarını sürdürebilmesi için uygun bir yer haline gelmiştir. Denize kıyısı olan şehirler içinde bulunmaktadır. Bu nedenle yaz kış özellikle tatil için tercih edilen bölgeler içinde bulunmaktadır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Antalya sınırları içinde 19 ilçe bulunmaktadır. Aynı biçimde 19 belediye bulunmaktadır. Bunun bunun yanında Antalya büyükşehir belediyesi tarihi saygınlığıyla statüsünü kazandıktan sonra bölgede bulunan belediyelerden biri haline gelmiştir. 2 Eylül 1993 senesinde çıkarılan 504 sayılı yasaya göre büyükşehir unvanını almıştır. Daha ardından 2004 senesinde büyükşehir belediyesi sınırları için valilik binası merkez olarak belirlenip 30 km dairelik alanının genişletilmesi sağlanmıştır. 2014 senesinde yapılan seçimlerde ise sınırları il mülki sınırları haline getirilmiştir. Bunun yanında günümüzdeki statüsünü ve sınırlarını belirleyerek çalışmaların devam ettirilmesi sağlanmıştır. Günümüzdeki Belediye Başkanı Menderes Mehmet Tevfik Türel’dir.

Aralıksız biçimde çalışmalarını sürdürmekte olan Antalya Büyükşehir Belediyesi hizmetleri özellikle bölgede yaşayan vatandaşların her talebinin karşılanması hususunda etkili olmaktadır. Belediyenin sunmuş olduğu hizmet bölümleri içinde halkla ilişkiler, ulaşım hizmetleri, çevre ve park düzenlemeleri, dış ilişkiler, tarım ve hayvancılık hizmetleri, sosyal hizmetler, itfaiye ve güvenlik hizmetleri, altyapı çalışmaları, tarihi ve kültürel miras çalışmaları, imar ve kentsel iyileştirme çalışmaları, kültür ve sanat çalışmaları gibi birbirinden farklı hizmet seçenekleri bulunmaktadır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü istek, dilek, şikayet telefon numiçinden Antalya Büyükşehir Belediyesi ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı görüşme uygulayabilirsiniz. Ayrıca yorumları bölümünden Antalya Büyükşehir Belediyesi ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Şikayet Hattı
444 94 20

Antalya Büyükşehir Belediyesi Mail Adresi
info@antalya.bel.tr

Arama Kelimeleri: antalya büyükşehir belediyesi çağrı merkezi, antalya büyükşehir belediyesi iletişim, antalya büyükşehir belediyesi çözüm merkezi, antalya büyükşehir belediyesi müşteri hizmetleri numarası, antalya büyükşehir belediyesi telefon numarası, antalya büyükşehir belediyesi irtibat tel, antalya büyükşehir belediyesi şikayet, antalya büyükşehir belediyesi şikayet var, Antalya Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu