Başvurular

Antalya Büyükşehir Belediyesi 5120 TL Maaş 125 Memur Alımları 2022

Antalya Büyükşehir Belediyesi 5120 TL Maaş 125 Memur Alımları 2022, iş başvuruları bölümünde Antalya Büyükşehir Belediyesi 5120 TL Maaş 125 Memur Alımları ile ilgili bilgi aktaracağız. Antalya Büyükşehir Belediyesi 5120 TL Maaş 125 Memur Alımları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Antalya Büyükşehir Belediyesi 5120 TL Maaş 125 Memur Alımları

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığının yayınlamış olduğu ilana göre 125 kamu personeli alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak bireyleri için kurum aracılığıyla yapılan bilgilendirmede alınacak 125 İtfaiye eri alımı bulunacağı bilgisi verildi.

KPSS Şartı Bulunuyor Mu?

Başvuru yapmak isteyenler için alımlarda KPSS puan şartı olup olmadığı yayına giren ilanda arandığı yayınlandı. KPSS 55 puanına sahip olan bireyler bu ilana başvurularını gerçekleşmesinde engel herhangi bir durumunun söz konusu olmadığı kılavuzda bilgisi verildi.

Memur Alımı Genel Müracaat Şartları

Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk ceza kanununun 53 üncü maddesinde gösterilen süreler geçmiş olsa bile gösterilen suçlardan mahkum olmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak şartları aranıyor.

Kişiler için görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı bulunmamak, ilan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak şartları aranmaktadır.

Özel Müracaatları

Başvuru yapacak erkeklerde minimum 1.67 metre, kadınlarda minimum 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu içinde 10 kilogramdan fazla fark olmama şartının aranıyor.

Kişiler için kapalı mekan, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmama, minimum (C) sınıfı sürücü belgesine sahip olma şartları aranmaktadır.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvuru yapacaklar için alımı yapılacak unvandan dolayı Belediye Başkanlığı aracılığıyla yapılan bilgilendirmede 125 İtfaiye eri alımı başvurular şahsen Belediye Başkanlığına boy ve kilo ölçümü için şahsen müracaatlar yapılacaktır. Şahsen dışında yapılan başvurular kabul edilmeyecektir

Başvurular 4 Ekim 2021 tarihinden bu yana alınmaya kurum aracılığıyla başlanacak. Son başvurular 8 Ekim 2021 tarihinde sona erecektir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu