Bilgi Arşivi

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Antalya Atatürk Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Antalya Atatürk Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Eski adı ile SSK Antalya bölge hastanesi 1968 senesinde hizmete alınmıştır. 2005 senesinde Sağlık Bakanlığına devredilen hastane Antalya Atatürk Devlet Hastanesi adını almıştır.

2009 senesinde çağdaşlaştırılarak ISO 9001:2008 belgesini almaya hak kazanan kurum, günümüze kadar sürekli olarak olarak değerini arttırmaya odaklanmıştır.

Güncel olarak 525 hasta yatağı 18 ameliyathane, 1 doğumhane, 25 II. Seviye yoğun bakımları ile 5 yerleşkede Antalya ili, ilçeleri ve çevre illere hizmet vermektedir.

Bünyesinde alanında uzman 100’e yakın hekimin olduğu kurum, Antalya’nın ileri gelen sağlık kuruluşlarından biridir.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuAntalya Atatürk Devlet Hastanesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bir devlet hastanesi statüsüne sahip olan hastane, personel alımlarını da kamu kanalları aracılığı ile gerçekleştirmektedir.  Aynı zamanda 2018/2 4924 Sayılı Kanun’a göre anlaşmali pozisyonlar için de işçi alımı gerçekleştiren kurum,  genelde tüm iş ilanlarını ilan.gov.tr adresinden yayımlamaktadır.

Kamu personeli olarak hastane bünyesine çalışabilmek için ise Resmî Gazete, İŞKUR Kamu Memur Alımı ve Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanı, İlan.gov.tr gibi kamu kanallarının da takip edilmesi gerekmektedir.

Kurumun işçi alımı için belirli bir dönemi olmadığından makalemizde dile getirdiğimiz platformları düzenli olarak etmek, alım dönemlerini yakalama şansınızı arttıracaktır.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi İş İlanları

Hem anlaşmali personeller hem de memur statüsüne sahip pozisyonlar için adaylardan istenen çeşitli gereklilikler bulunmaktadır. Bu gerekliliklerin büyük bir kısmı istenen evrakların toplanması olsa da, bazı pozisyonlar için adaylardan KPSS sonucu istenebilmektedir.

Bu bağlamda çalışmak istediğiniz pozisyon ile alakalı gereklilikleri önceden takip ederek işçi alım dönemlerinde zaman kaybı yaşamaktan kurtulabilirsiniz.

Yukarıdaki adresler üzerinden ilanları takip ederek başvurunun nereye, nasıl ve hangi zaman aralığında yapılması gerektiği gibi bilgilere rahatlıkla varabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu