İnternet

Anket Doldurarak Para Kazanma 2021

Anket Doldurarak Para Kazanma 2021, mobil hatlar bölümümüzde Anket Doldurarak Para Kazanma 2021 ile alakalı kampanyaları paylaştık. Anket Doldurarak Para Kazanma 2021nin detayları yazımızda..

Anket Doldurarak Para Kazanma 2021

Anket doldurarak para kazanma siteleri ile 2021 senesinde günlük 150₺ aylık 5000₺ kadar para kazanabilirsiniz. Gittikçe gittikçe artan ağır ekonomik koşullar ve bireylerin evde durma zorunluluğun artması sebebiyle herkes kendi işinin sahibi olabilir. Evde dururken akıcı bir zaman geçirebilmek, hem de boş durmak yerine aile bütçesine katkıda bulunmak için para kazanabilmek için hazırlanan bu platformlarda gerçekten para kazanılıyor mu? En çok para veren ve en güvenilir firmalar hangileri?

Emeklerinizi boşa çıkartmayın ve bu işe başlamadan önce mutlaka yazımızı sonuna kadar okuyun. İşte değerlendirmede en üstlere alabileceğiniz anket siteleri…

MarketAgent Anket

MarketAgent, sektörün lokomotifi olarak adlandırabileceğimiz bir firma. Hem Yurdumuzda hem de Dünya genelinde bi hayli yaygın kullanılan ve güvenilirliğinin dışında üyelerine sağladığı yüksek kâr marjının etkisiyle günümüzde ortalama 2 Milyon kullanıcısı bulunmaktadır.

MarketAgent anket sitesi size üye olduğunuz anda “Hoş geldin” armağansi olarak hesabınıza ortalama 3$ tanımlamaktadır. Kayıt aşamasından sonra panel yardımıyla dilediğiniz anketi doldurabiliyorsunuz. Ankete başlamadan önce panelde sizlere anket için harcayacağınız ortalama zaman ve anketi doldurduktan sonra kazanacağınız puan yazıyor.

 • Hesabınıza göre değerlendirmenizi yapıp, cazip bir alternatif olduğunu düşünürseniz anketi doldurmaya başlayabilirsiniz.
 • Doldurulan anketler neticesinde hesabınıza tanımlanan puanların para karşılığı 100 puan 1 Euro şeklinde belirlenmiş.
 • Ödeme alabilmek için en az 3 anketi baştan sona doldurmuş olmanız gerekiyor.
 • Anket doldurma dışında sistemde referans üyelik uygulaması da tanımlanmış.
 • Arkadaşlarınıza göndereceğiz linkle, onların doldurduğu anketten de komisyon aldığınız gibi, her üye katılımına 0.5 Euro bonus kazanıyorsunuz.

Durmaksızın devamlı anket doldurma şansınız yok, onların size gönderdiği miktarda anket doldurabiliyorsunuz. Aylık olarak 10 anket her bir aktif üyenin hesabına düzenli olarak tanımlanmaktadır. Anketi ne kadar reailst doldurursanız yapay zekâ sistemi yardımıyla panelinize o denli yüksek anket düşeceğin hatırlatmak istedik.

ySense Anket Kazancı

ySense mazisi 2007 yılına kadar dayanan, ortalama 14 yıllık bi hayli köklü bir firma. Web sitesi işletmecilerinin yapmış oldukları beyanat kapsamı içinde şuana dek anket dolduran üyelerine ortalama olarak 50 milyon Euro tutarında ödeme yaptıklarını bildiriyorlar.

ySense anket doldurarak internetten para kazanma dışında görev mantığında yapılmış para kazanabileceğiniz farklı aktivitelere de yer veriliyor. Bunların başlıca olanları; sosyal platform üzerinde paylaşma, yorum yapma, video izleme gibi klasikleşmiş eylemler.

Üye olup anket doldurmaya başladıktan sonra anketin zorluk derecesine göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama olarak 3 dolara kadar para kazamamanız olabilecek.

 • Anket dışında görevlere katılarak da gelirinizi arttırabilirsiniz.
 • Paranızı hesabınıza alabilmeniz için en az 20 dolar kazanmış olmanız gerekiyor, aksi durumda çekemiyorsunuz.  
 • Sistemde tüm bunların dışında referans sistemine de yer verilmiş.
 • Arkadaşlarınızı davet ederek onların kazanmış oldukları gelir üzerinden %20 oranında komisyon alarak yine para kazanabilirsiniz. 

ySense anketlerin tamamını kendisi gönderiyor. Bu gönderimi de kurmuş olduğu level algoritması kapsamı içinde yapıyor. Leveliniz ne kadar yüksekse o kadar çok para kazanabilirsiniz. Level yükseltmek için üyelik hesabınızın doluluk ve doğruluk oranı, görevlere katılımlarınız, doldurduğunuz anket ve değeri, davet ettiğiniz dostlarınız fazla ve aktif olmaları gibi teşviklerde bulunmanız gerekiyor. Leveli çok yükseltirseniz günde 10’a yakın ankete katılmak hiç de zor değil.

ıPsos Anket Parası

ipsos aslına bakacak olursanız bir çok anket şifrketindan farklı olarak araştırma üzerine kurulan bir şirket. Bu konu ile ilgili dünya üzerinde hemen her noktada hizmet vermektedir. Tüm bu araştırmaları yaparken tüketicilerin görüşlerinin de kıymetli olduğunu düşünerek anket platformu oluşturmuşlar.

Zihninizdekileri algılamak için anket doldurmanızı isteyip, karşılığında da belirli bir rakam ödüyorlar. Aylık olarak ortalama olarak 10-20 anket bandında gönderim yapıyorlar. 

Myiyo Anket

Myiyo anket sitesi ülkemizin de içinde bulunduğu 20‘ye yakın ülkede faaliyet gösteriyor. Kökeni Almanya merkezli bir kuruluş. Yaklaşık 15 senedir faal olan bi hayli eski bir platform. İlk üyelik aşamasından sonra sizi tanımaya yönelik kısa bir anket gönderiyorlar ve karşılığında da 600 Puan tanımlaması yapıyorlar.

 • 100 puandan 70 kuruş kazandığınızı düşünürsek, hemen hemen 5 TL’yi armağan ediyorlar diyebiliriz.
 • Biriken puanlarınız 20000‘e ulaştığında başvuru yapıp tanımladığınız banka hesabınıza paranızın yatmasını talep edebiliyorsunuz.
 • Ayrıca referans sistemi kapsamı içinde davet ettiğiniz kişi ilk anketi doldurduğu anda sizlere 500 puan daha aktarılıyor.
 • Gönderdikleri anketler ortalama olarak 10 dakika sürmekte ve doldurduğunuz anket başında da 10.000‘e kadar uzanan puan kazanma şansınız var.
blank

Fikir Pazarı Anket Doldurma

Çevrimiçi anket doldurma şifrketi olan Fikir Pazarı, ismi her ne kadar yerli olsa da Amerika Kökenli bir firma. Kurucuları farklı ülkelerde aktivitede bulunduktan sonra 2013 senesinde ülkemize giriş yaptı. Kullanıcıları genelde anketlerin az olduğu ve nakit ödeme seçeneğinin bulunmaması sebebiyle eleştiriyorlar. Kazanımlarınızı online armağan çeki şeklinde, sistemin tanımladığı firmalarda kullanabiliyorsunuz. Lakin bunlar bilinmedik firmalar değil. Aralarında CarreourSa gibi yaygın market zincirleri de var. 

Toluna Anket

Toluna, puanlarınızı nakit olarak ödemek yerine sizlere ödül vermek üzerine kurulu bir sistem. Ayrıca tam bir süprizler diyarı. Gelen anketten ne kadar puan alacağınızı bilmeden dolduruyorsunuz, tamamen şansınıza kalmış. Anketi doldurduktan sonra puan otomatik olarak hesabınıza geçiyor ve kaç puan aldığınızı orada fark edebiliyorsunuz.

 • Lakin gelen puanların 1000’den aşağı olduğuna şuana dek şahit olan olmadı.
 • Ayrıca ilk kayıt aşamasında da 500 puanı kazanıyorsunuz.
 • Puanlarınızı bir araya getirip 3000’e eriştiğinizda 1 dolar kazandınız demektir.
 • Parayı çekebilmek için hesabınızda en az 40000 puan olması gereklidir.

Puanlarınızla, Turkcell TL, n11 armağan çeki gibi alternatifleriniz var. Eğer 60000 puan gibi bi hayli yüksek bir rakama ulaşmayı başarabilirseniz o zaman nakit para isteme hakkınız tanımlanmış. 

Mobrog Anket

Mobrog’da global bir firma olmak la birlikte Türkiye’de bulunan üyelerine az sayıda anket yönlendirdiği için biraz serzenişe neden oluyor. Yönlendirdikleri anketi doldurduğunuzda 10 ila 1 Euro içinde değişen sayılarda kazanımlar elde ediyorsunuz. İşin en güzel kısmı da dilediğiniz anda ödeme talep edebilirsiniz. Herhangi bir alt limit tanımlanmamış. 1 adet doldurduktan sonra bile paramı verin deme şansınız var.

Surveypago Anket

Surveypago‘da ücret ödemelerini nakit sunmak yerine, üyelerine kazanımlarını armağan çeki yardımıyla gönderen firmalardan. Puan karşılığı çekler, dönem dönem değişen firmalarca taktim ediliyor. En sık kullanılan armağan çeki Yemek Sepeti. Yani, biraz anket doldurarak kendinize bir ziyafet çekmeniz olabilecek.

 • Surveypago şirketin anket başı tanımladığı ücret ödemesi 0.25 Euro ile 5 Euro içinde değişiklik göstermektedir.
 • Anketler biraz uzun, ortalama 1 saat süren anketler bile var.
 • Haftada ortalama olarak 4-5 anket tanımlanmaktadır.
 • Anketleri kaçırmadan bi hayli hızlı bir biçimde katılabilmek için panelinizde sürekli olarak yenileme yapmanız gerektiğini hatırlatmak istedik.

Valued Opions Anket

Valued Opions anket sitesi Güvenilirliği yönünden ün salmış. Kullanıcıları bi hayli hızlı ödeme metotları ve anında dönüş yapmaları sebebiyle bi hayli mutlu. Bundan dolayı de çok sayıda anketörü yer alıyor. Anketi doldurma pratikliği de sağlanmış. Anket geldiği an mail gönderilip size anket linki aktarılıyor. Tıklayıp bi hayli hızlı bir biçimde ankete katılabilirsiniz.

 • Anket sürelerinin ortalaması 30 dakika diyebiliriz.
 • Bunun karşılığında da size 10 ile 30 içinde değişen puanlar tanımlanmaktadır.
 • Çekim alt limiti 450 puan. Yalnız ne yazık ki bunu nakit çekmek yerine armağan çekine dönüştürmek zorundasınız.
 • Seçenekleriniz içinde Hepsi burada gibi E-Ticaret platformları da bulunmaktadır.

Anket gönderilme sıklığı aktif üyenin rozetlerine göre değişkenlik göstermektedir. Gelen anketleri düzenli ve özenli gönderdikçe rozetler kazanıyor, rozet kazandıkça da şirketin size daha fazla anket göndermesine olanak sağlıyorsunuz. 

İlgili İçerik:Para kazandıran uygulamalar

JTN Panel Anket

JTN panel, armağan çeki yerine puan karşılığında nakit ödeme yapmayı tercih eden bir anket şifrketidır. Güncel sayılara değinecek olursak 1000 Puan karşılığı yurdumuzda ortalama 80 TL’ye tekabül etmektedir. 

Ödemeler hususunda geçtiğimiz yıl üyelerine ödeme yapmadığı yönünde ciddi şikayetler dolaşıyordu. Bu yıl bu problemi aşıp istikrarlı bir biçimde ilerlediklerinden söz edebiliriz. Lakin yine de temkinli olmanızda yarar var. İçeride çok fazla bakiye biriktirmeden ödeme eşiğine ulaşınca hemen bakiyenizi çekme talebinde bulunabilirsiniz.

blank

Life Points Anket

Lightspeed Research Limited bağlı bir biçimde çalışan Life Point, dünyaca ün kazanmış danışmanlık şirketinin alt kolu. Daha önce değişik bir sektörde hizmet verse de, My Survey şirketiyle kurulan ortaklık kapsamı içinde Anket sektöründe ilerlemeye devam ettiler. 20 milyona yakın kayıtlı kullanıcısı var. 10‘dan fazla ülkede de faaliyet göstermektedirler.

Ödemeleri ne yazık ki para olarak alamıyorsunuz, diğer firmaların uyguladığı değişik bir sistem olan armağan çeki mantığı özelinde ilerlemektedir. 100 puan ortalama olarak 1,5 dolara tekabül ediyor. Hediye çeki düzeysinde başvuru yapmanız için en az 725 puan toplamış olmanız gerekiyor.

Anketlerin doldurulma ihtimali ise daha yüksek. Durmadan panelinize girmenize gerek kalmadan mail kutunuzu düzenli takip etmeniz yeterli. Zaten mail geldiğinde bildirim alıyorsunuz, içerikteki linki tıklayarak dilediğiniz cihazdan ankete katılmanız olabilecek. Yalnız görünce hemen girmeniz gerekiyor. Çünkü bazı anketlerde zaman kısıtlaması var. Süreyi aştığınızda link pasifize oluyor ve ankete katılamıyorsunuz.

Napolyon Anket

Yurdumuzda anket sektörünün bir efsanesi mevcuttur. O da Süper Teklif. Yaklaşık 15 yıl önce ilk yerli ve milli anket şifrketi olarak kendisini ön plana çıkarttı. Sektörde senelerca kalıcı olmayı başardı. Daha sonra herkes kapandığını düşündü ama durum hiç de öyle değil. Napolyon anket sitesi Süper Teklif’in devamıdır. Yalnızca isim değişikliğine uğramış. Anlayacağınız yurdumuzda senelerdır faaliyet gösteren bi hayli köklü bir firma.

İlginizi Çekebilir:Uyurken para kazanma metotları

Opinista Anket

Opinista Yurdumuzda yeni yeni faaliyet göstermeye başlayan anket sitesidir. Bu nedenle akıllarda ödeme hususunda soru işareti bırakabilir. Üye olduktan sonra 20 TL’ye kadar uzanan kanım şanslarınız var. Kazançlarınızı armağan çeki değil, para olarak dilediğiniz hesaba aktarım yapıyorlar.

En son sık kullanılan ve heryerde önerilen; Swagbucks veGoogle ödüllü anketlerede uygulama marketlerinden indirip göz atmanızı öneririz. Sizler için en fazla kazandıran ve en bilinen anket sistemlere değindik. Sonuç olarak şunu belirtmek gerekirse anket doldurarak para kazanmak için bolca zamanınız ve sabırlı bir yapınız olması gerekiyor. Kazançlarınız çok büyük sayılar olmasa da en azından bir derdinize derman olacak, öğrencilere harçlık çıkartacak derecede.

En azından boş vaktinizi değerlendirip kısmen de olsa gelir elde edebilirsiniz. Daha çok kazanmak için bir anket sitesi üzerinde bağımlı kalmayın. Para kazandıran oyunlar yazımızıda denemenizi öneririz. Yani tüm sistemlerden yararlanmaya çabalayın ki doldurduğunuz anket sayısı ve diğer yöntemler ile kazanacağınız rakam da o denli fazla olsun.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu