Bilgi Arşivi

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Diğer adı ile İbni Sina Araştırma ve Uygulama hastanesi 3 Mart 1985 tarihinde 22 klinikle faaliyete geçmiştir. Açıldığı tarihte 16 katlı 4 bloklu olan kurum toplamda 1286 yatakla sağlık hizmeti sunan kurum, şimdilerde hastalara daha rahat ve sorunsuz bir hizmet sunma amacı ile odalarını büyüterek revize etmiş bundan dolayı oda sayısı 936 yatağa düşmüştür.

Yılda hemen hemen 600.000 hastaya poliklinik hizmeti, 35.000 hastaya yataklı tedavi hizmeti sunan kurumda bunun bunun yanında 50.000’in üzerinde ameliyat gerçekleştirilmektedir.

Kurumun acil servisi ise 2006 senesinde yenilenerek yılda 45.000 hastaya tedavi sunabilecek kapasiteye getirilmiştir.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Üniversite hastanesi statüsünde olan kurum, personel alımlarını Ankara Üniversitesi’nin sayfasında bulunan personel daire başkanlığı bölümündeki iş ilanları ile yapmaktadır. Bu bağlamda üniversitenin açıklamalar kısmını sürekli olarak takip etmek yararlı olacaktır.

Kurum,  657 Sayılı Kanun’un 4/B bendine göre anlaşmali personel alım ilanlarını da vermektedir.  Bu ilanları kaçırmamak için özellikle ilan.gov.tr adresinin sürekli olarak takip edilmesi gerekmektedir.

Ek olarak 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesine göre anlaşmali işçi alımı için gerekli başvuru formu üniversitenin personel daire başkanlığı sayfasında bulunmaktadır.

Kurum bunun yanı sıra 4857 sayılı İş Kanunu esasları kapsamı ile “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik” hükümleri çerçevesinde Sürekli İşçi alımı da gerçekleştirmektedir.

Bu ilanlar da İŞKUR ve ilan.gov.tr adreslerinden takip edilebilir.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İş İlanları

Sözleşmeli yahut kadrolu olarak hastane adı altında çalışma fırsatı yakalamak için adayların İŞKUR, ilan.gov.tr ve Resmî Gazete gibi kanalları da takip etmeleri gerekmektedir. Hastane’nin yahut Ankara Üniversitesi’nin internet sitesinde bulunan Duyurular kısmını takip ederek de aynı biçimde tüm alım ve ilanlardan haberdar olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu