Başvurular

Ankara Kalecik Öğretmenevi Kamu Personeli Alacak İŞKUR İlanı 2022

Ankara Kalecik Öğretmenevi Kamu Personeli Alacak İŞKUR İlanı 2022, iş başvuruları bölümünde Ankara Kalecik Öğretmenevi Kamu Personeli Alacak İŞKUR İlanı ile ilgili bilgi aktaracağız. Ankara Kalecik Öğretmenevi Kamu Personeli Alacak İŞKUR İlanı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Ankara Kalecik Öğretmenevi Kamu Personeli Alacak İŞKUR İlanı

Bay bayan öğretmenevi kamu personeli alımı yapılacağı bilgisi verildi. Paylaşılan ilana göre Kalecik Öğretmenevi aracılığıyla yayına giren son kamu personeli alımı ilanında Kalecik Öğretmenevi bünyesine işçi alımı yapılacak.

Kalecik Öğretmenevi bünyesine kamu personeli ilanına başvuru yapacaklar için alımı yapılacak unvanlar olarak Şoför-Yük Taşıma personeli alımı yapılacağı bilgisi verildi.

Şoför Alımı Şartları

Adayların minimum 18 yaşını tamamlamış olması gerekiyor.

En az ilkokul mezunu olan adaylar [Ortaöğretim- ön lisans- lisans] başvuru yapacaktır.

ofor-alimi.jpg

Alınacak personel devlet memuru olmaması gerekip, belirli süreli işçi statüsünde çalıştırılacaktır.

Çalışacağı süre saatleri içinde vardiyalı çalışma engeli bulunmaması gerekiyor.

Şoför Alım Başvurusu Nasıl Yapılır

İŞKUR üzerinden başvurular kabul edilecektir. Başvuru yapacak adayların başvuruları resmi sayfayı üzerinden T.C kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaptıktan sonra tamamlana bilecektir.

Şahsen müracaat yapacaklar için başvurular Ankara Altındağ hizmet merkezi adresinde bulunan şube müdürlüklerine yapılacaktır.

Başvurular bu gün itibari ile alınmaya başlanmış olup en geç müracaatlar 30 Ekim 2021 tarihinde online başvurular 23:59 da online başvurular mesai saatleri içinde yapıla bilecektir.

Bu ilanda personelin Kalecik beldesinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

İŞKUR iş ilanları numarası 00006367183.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu