Müşteri Hizmetleri

Ankara Emniyeti Whatsapp İhbar Hattı Numarası

Ankara Emniyeti Whatsapp İhbar Hattı Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Ankara Emniyeti Whatsapp İhbar Hattı Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Ankara Emniyeti Whatsapp İhbar Hattı Numarası yazımızın detayları..

Ankara Emniyeti Whatsapp İhbar Hattı Numarası

Ankara Emniyet Müdürlüğü aracılığıyla bir WhatsApp ihbar hattı kuruldu. Ankara Emniyeti, uyuşturucu ile mücadele etmeyi kolaylaştırmak maksadıyla valiliğinde vermiş olduğu destek ile birlikte WhatsApp İhbar Merkezi uygulamasını hayata geçirdi.

Bu çağrı merkezi aracılığıyla WhatsApp üzerinden 7/24 uyuşturucu satışı, kullanımı, sevkiyatı gibi uyuşturucu ile alakalı ihbarlarınızı Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne WhatsApp üzerinden bi hayli hızlıca bildirebilirsiniz. Vereceğiniz ihbarlarda fotoğraf, video, ses kaydı gibi delil içeren dosyalarda gönderebilirsiniz. Yaşanılan olumsuz hadiselerin müdahale edilmesine katkıda bulunabilirsiniz.

İhbarcının kimliği gibi tüm bilgiler Ankara Emniyet Müdürlüğü’nde gizli tutulur. İhbarlarınız 7/24 takip edilir, ihbar üzerine anında harekete geçilir. Hat üzerine ulaşım yalnızca WhatsApp üzerinden olmaktadır.

Ankara Emniyet Müdürlüğü Whatsapp İhbar Hattı Numarası
0552 155 06 06

Arama Kelimeleri: ankara emniyet müdürlüğü iletişim bilgileri, ankara emniyet müdürlüğü telefon no, ankara emniyet müdürlüğü irtibat tel, ankara emniyet müdürlüğü canlı destek, ankara emniyet müdürlüğü müşteri temsilcisi, ankara emniyet müdürlüğü şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu