Başvurular

Ankara Beltaş İş Başvurusu 2021

Ankara Beltaş İş Başvurusu 2021, kamu ve özel iş başvuruları bölümümüzde Beltaş İş Başvurusu Ankara ile ilgili detay vermek istedik.. Beltaş İş Başvurusu Ankara ile alakalı ayrıntıları makalemizde bulacaksınız.

Ankara Beltaş İş Başvurusu 2021


Beltaş iş başvurusu, Beltaş iş olanakları nelerdir, Beltaş iş başvurusu nasıl yapılır ve çalışma şartları ile ilgili ayrıntıları makalemizde bulacaksınız. Ankara Büyük Şehir Belediyesi BELTAŞ Belediye Trafik Hizmetleri işçi alımı için iş ilanları yayınlamaktadır. Bizde bu makalemizde Beltaş iş başvurusu ile ilgili merak ettiğiniz tüm ayrıntıları sizlerle sunacağız.

Beltaş Personel Alımı

Beltaş belediye trafik hizmetleri kendi adı altında barındırmak üzere minimum ilk öğretim mezunu olan işçi alımı ve işçi alımı yapacağını dile getirdi. Belediye aracılığıyla yayına giren iş ilanlarında 1 idari personel, 1 otopark personeli, 4 saha kontrolörü, 55 işçi, 9 şoför, 5 harita mühendisi, 4 inşaat mühendisi, 13 harita teknikeri, 10 inşaat teknikeri, 1 bilgisayar teknikeri, 12 bilgisayar teknisyeni olmak üzere toplamda 115 sürekli olarak işçi ve işçi alımı yapıldığını dile getirdi.

Beltaş İşBaşvuru Genel Şartları

Adayların T.C. vatandaşı olması gerekiyor. Kamu haklarından yasaklı olmamak ile çok tehlikeli iş kolunda çalışabilir olmak gerekiyor. Unvanlar bazında minimum ilköğretim olmak üzere, lise, önlisans ve lisans mezunları için de başvuru kontenjanları bulunmaktadır. B sınıfı ehliyetli başvuru ilanları için adaylar elektronik posta adresine fotoğraflı özgeçmişlerini göndermeleri gerekmektedir.

Beltaş İş Başvurusu

Beltaş iş başvurusu için bugün son gün, sizde belediye adı altında çalışmak isteğe göre başvuru tarihini geçirmeden mutlaka iş başvurusunda bulunun.

Ankara Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi BELTAŞ işçi, işçi alımı için aşağıda bulunan başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını 05/09/2021 – 09/02/2021 tarihleri içinde [email protected] yahut [email protected] adreslerine yapmaları gerekmektedir. İş Başvuru Kılavuzu için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu