Müşteri Hizmetleri

Ankamall Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ankamall Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Ankamall Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Ankamall Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Ankamall Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ankamall çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Ankamall müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

1999 tarihinde Migros Alışveriş Merkezi olarak hizmete giriş yapan AVM, ziyaretçilerin bi hayli yoğun ilgisiyle karşılaşmaya devam etmekte. Bu yoğun ilgi kısa zaman zarfında AVM’nin büyümesini sağlamıştır. Kendisini geliştiren AVM, 12 Mayıs 2006 tarihinde ANKAmall Alışveriş Merkezi ismiyle kapılarını ziyaretçilerine açmıştır. ANKAmall, dünya üzerinde seçkin markaların bir araya geldiği 330’u aşkın mağazası ile birlikte 120.000 m² kiralanabilir alanları aracılığıyla üyelerine en iyi hizmeti sağlamaktadır. Alışveriş merkezi sinema salonları ve çocuklar için oyun alanları ile birlikte her gün 10.00 – 22.00 saatleri içinde ziyaretçileriyle bir araya geliyor.

Ankamall Çağrı Merkezi Numarası

ANKAmall Alışveriş Merkezi’nde en seçkin mağazalar Türkiye pazarına ilk defa ANKAmall’da giriş yapmıştır. Ziyaretçilerine her zaman son derece rahat, keyifli ve kaliteli bir alışveriş sunmayı başaran ANKAmall, uygulamış olduğu aktivitelerle de Ankara üzerinde alışveriş anlayışını değiştirmeye devam etmektedir. Yönetimini ve kiralama işlemlerini Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş.’nin üstlenmiş olduğu ANKAmall Alışveriş Merkezi alışverişi keyifli hale getiriyor. Ankamall çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

ANKAmall Alışveriş Merkezi’nin ortalama olarak %30’u Migros %70’i ise Yeni Gimat GYO A.Ş. Yatırımıyla yapılmıştır. Alışveriş merkezinin 2. Etabı ise tamamen Yeni Gimat şifrketina aittir. İstanbul merkezli olarak bulunan ECE Türkiye Ekim 2000 senesinde Alışveriş Merkezi sektörü içinde Avrupa önderi olan Alman şifrketi aracılığı ile kurulmuştur. Bir yatırım ve hizmet şifrketi olarak bulunan ECE Türkiye, Alışveriş Merkezlerinin geliştirmesi aracılığıyla mimari ve konsept planlama uygulamaları, kiralama, bütçeleme hizmetler ve finansal işlemlerin tümünü aynı çatı altında toplamayı başarmıştır.

Ankamall Müşteri Hizmetleri Numarası

ECE Türkiye, Pazar içinde bulunan köklü tecrübesi, projeye özel sunmaya devam ettiği yenilikçi hizmetler, konseptler, farklı proje uygulamalarına göre farklı hale gelen marka ve kiracı karması, profesyonelliği ve müşteri odaklı stratejisi aracılığıyla sektörünün geleceğine yatırım yapmaktadır.

Ankamall çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 850’li çağrı merkezi telefon numiçinden Ankamall ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı görüşme uygulayabilirsiniz. Ayrıca yorumları bölümünden Ankamall ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ankamall Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 (312) 541 1212

Ankamall Mail Adresi
[email protected]

Arama Kelimeleri: ankamall çağrı merkezi, ankamall iletişim, ankamall müşteri hizmetleri, ankamall müşteri hizmetleri numarası, ankamall telefon numarası, ankamall irtibat tel, ankamall şikayet, ankamall şikayet var, ankamall mail adresi, Ankamall çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu