Gündem

ANİMELERDEKİ EN GÜÇLÜ 10 KARAKTER

ANİMELERDEKİ EN GÜÇLÜ 10 KARAKTER, güncel bilgiler bölümümüzde ANİMELERDEKİ EN GÜÇLÜ 10 KARAKTER başlığı altında detaylı bilgiler vermek istedik. ANİMELERDEKİ EN GÜÇLÜ 10 KARAKTER haberimizin detayları..

ANİMELERDEKİ EN GÜÇLÜ 10 KARAKTER

ANİMELERDEKİ EN GÜÇLÜ 10 KARAKTER

10- Eto Yoshimura – Tokyo Ghoul
Tokyo Ghoul 19 temmuz 2013’te yayınlanmaya başlamış bir animedir. Eto Yoshimura animedeki Aogiri klanın yöneticilerinden olan Eto kagunesini açtığında bi hayli kuvvetlidür. Animenin başında 24 yaşında olan Eto dizinin son bölümünde 27 yaşındadır.

9- Koro Sensei – Ansatsu Kyoushitsu
Ansatsu Kyoushitsu 21 mart 2015’te yayınlanmaya başlamış bir animedir. Koro Sensei animede bir sınıfın öğretmenliğini yapmaktadır sınıfın amacı Koro Sensei’yi öldürmektir tabi bu bi hayli zor bir görevdir çünkü Sensei bi hayli bi hayli hızlıdır.

8- Akame – Akame Ga Kil
Akame Ga Kill 1 mart 2010’da yayınlanmaya başlamış bir animedir. Akame animede imparatorluk aracılığıyla kız kardeşi ile birlikte cehennem gibi bir eğitim alıyor bu eğitimler sonucu Akame aşırı soğuk kalpsiz bir insan gibi görünüyor .Dizinin ilerleyen kısımlarında Akame katana kullanma yeteneğiyle iyilik adına suikastçilik yapıyor.

7- Vegeta – Dragon Ball
Dragon Ball 26 şubat 1986’da yayınlanmaya başlamış bir animedir. Vegeta egoist ve gururlu bir katildir fakat sonra Frieza Kuvvetindeki yerini bırakıp dünyaya gelir. Dizi boyunca kahraman olup Goku’yu geçmek için çabalar.

6- Alucard – Hellsing
Hellsing 11 ekim 2001’de yayınlanmaya başlamış bir animedir. Alucard Hellsing Organizasyonunun en kuvvetli vampiridir. Alucard en kuvvetli vampir olmasına karşın animedeki en kuvvetli silahtır bunun bunun yanında zeki olması onun yenilmesini bi hayli zorlaştırır.

5- Naruto Uzumaki – Naruto
Naruto 21 eylül 1999’da yayımlanmaya başlamış bir animedir. Naruto gürültülü coşkulu alışılmadık bir karakterdir. Naruto vahşi tilki şeytan ruhunu taşıyan gücünün sınırı olmayan bir karakterdir. Bunu bilen köy halkı aracılığıyla dışlanan Naruto ilerde büyük bir kahraman oluyor.

4- Ichigo – Bleach
Bleach 5 ekim 2004’te yayınlanmaya başlamış bir animedir. Ichigo güçlerini bir dizi tesadüfi olay sonucu Rukia Kuchiki’den almıştır. Ichigo’nun ruhları görmek gibi doğa üstü bir gücü mevcuttur buna karşın Ichigo bi haylida zekidir okulunda 322 kişi içinden 32.dir.

3- Madara Uchiha – Naruto
Naruto 21 eylül 1999’da yayımlanmaya başlamış bir animedir. Madara insanlara kendi gücünü göstermek istemektedir bundan dolayı Madara savaşı her yönüyle seven bir karakterdir. Uchiha klanından olduğu için damarlarında bir savaşçı ruh akmaktadır.

2- Goku – Dragon Ball
Dragon Ball 26 şubat 1986’da yayınlanmaya başlamış bir animedir. Goku insanüstü bir güce sahip dövüş sanatlarında ustalaşmış bir karakterdir. Goku bulan insana dilek hakki sunan 7 dragon ball’ı bulmak için ilerlerken yolda yeni arkadaşlar bulur.

1- Saitama – One Punch Man
One Punch Man 4 aralık 2015’te yayınlanmaya başlamış bir animedir. Saitama dizinin ana kişiliği ve dizideki en kuvvetli varlıktır çoğu anime seyircisine göre tüm anime evrenlerinin en kuvvetli kişiliğidir. Saitama dizide o kadar kuvvetlidür ki artık kendine rakip bulamamaktan sıkılmıştır.

Daha fazlası için Wikipedi sitesinden de bilgi alabilirsiniz.. https://tr.wikipedia.org/wiki/Anime_karakterleri_listesi

Paylaş

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu