Müşteri Hizmetleri

Anatolium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anatolium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Anatolium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Anatolium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Anatolium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anatolium çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Anatolium müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Ankara şehrinin en mühim yerleşim alanları içinde bulunan Çankaya ilçesi eteklerinde kurulan olan Anatolium AVM çevre yoluna bağlantısı ile birlikte başşehirden en uzak mesafesinden bile yalnızca 25 dakikada basit bir şekilde varabilirsiniz. Alışveriş merkezinin yanı yanında bulunan metan gazı tesisi ile birlikte çevre dostu enerji kaynağı kullanmaya devam eden sayılı alışveriş merkezleri içindedır.

Anatolium Çağrı Merkezi Numarası

Çankaya eteklerinde kurulan alışveriş vadisi sizleri de yanına davet etmektedir. Türkiye’nin başkenti olan Ankara’nın sahip olduğu en büyük alışveriş merkezleri içinde bulunmaktadır. Bölgenin özel büyük mağazaları ile birlikte elektronik, hazır giyim, ev tekstili, restoran ve cafe veya eğlence merkezleri olmak üzere yerli ve yabancı olarak bulunan 94 mağazası ile ailece eğlenceli vakitler geçirmek isteyen bireylerin gözde buluşma mekanı olarak yer alıyor.

Alışveriş merkezi rahat dolaşım olanağı, müşterisini herhangi bir biçimde yormayan sirkülasyon alanları ile birlikte tüm alternatifleri aynı anda sunmayı başaran bir alışveriş vadisi olarak yer alıyor. Anatolium çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Çevre yolunu tercih ederek doğrudan bağlantısı ile birlikte başkent Ankara’nın en uzak noktası üzerinden 25 dakikada varabilirsiniz. Çankaya üzerinden ise Turan Güneş ve Doğukent Bulvarlarını tercih ederek Nato Yolu kavşağından yalnızca sekiz dakika içinde basit bir şekilde varabilirsiniz. Alışveriş Vadisinin yan başında bulunan enerji üretim yaptığı yerlerinin üretmiş olduğu ısı enerjisi, ısınmada doğalgaza alternatif olarak bir enerji kaynağı olarak bulunmaktadır. Bu çevreci anlayışla alakalı olarak düzenleme le birlikte bir ilk daha gerçekleştirildi.

Anatolium Müşteri Hizmetleri

Anatolium Alışveriş Merkezi alışverişin yanında ziyaretçileri için bir eğlence merkezine dönüşmüş hale gelmeyi başarmıştır. Her hafta sonu çocuklara özel olarak keyifli oyunlar, yaratıcılıklarını geliştirmeyi yarayan etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri de düzenlenmektedir. Ziyaretçilerini eğlendirme ike birlikte Anatolium sürekli olarak olarak gerçekleştirdiği kampanyalarla farklı armağanler sağlamaktadır.

Anatolium çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çağrı merkezi telefon numiçinden Anatolium ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı görüşme uygulayabilirsiniz. Ayrıca yorumları bölümünden Anatolium ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Anatolium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anatolium Bursa Telefon Numarası
+90 (224) 261 12 22

Anatolium Ankara Telefon Numarası
(0312) 392 90 34

Anatolium Bursa Mail Adresi
[email protected]

Anatolium Ankara Mail Adresi
[email protected]

Arama Kelimeleri: anatolium çağrı merkezi, anatolium iletişim, anatolium müşteri hizmetleri, anatolium müşteri hizmetleri numarası, anatolium telefon numarası, anatolium irtibat tel, anatolium şikayet, anatolium şikayet var, anatolium mail adresi, anatolium çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu