Bilgi Arşivi

Anadolubank Güvenlik Görevlisi Alımı Güncel 2022

Anadolubank Güvenlik Görevlisi Alımı Güncel, iş başvuruları kategorimizde Anadolubank Güvenlik Görevlisi Alımı Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Anadolubank Güvenlik Görevlisi Alımı Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Anadolubank Güvenlik Görevlisi Alımı Güncel

Anadolubank’ta çalışmak isteyenlere müjde! Anadolubank iş ilanları, iş başvurusu, Anadolubank işçi alımı haberleri makalemizde. Anadolubank ülke geneli birden çok şubesinde güvenlik görevlisi alımı yapacak. Anadolubank güvenlik görevlisi alımı iş ilanları makalemizde!

Anadolubank Güvenlik Görevlisi Alımı

İnternet sitesinden yaptığı açıklama ile şubelerinin, çalışanlarının ve üyelerinin güvenlik gereksinimlerini karşılamak maksadıyla alanında işinde uzman ve silahlı güvenlik görevlisi sertifikasına sahip olan güvenlik personeli alımı yapacağını dile getirdi.

Yaptığı bilgilendirmede, şubelerinde çalışacak olan güvenlik görevlisi başvurularını değerlendirilirken kronik sağlık sorunu olmayan, genç, dinamik ve minimum lise mezunu adaylara öncelik verileceğini dile getirdi.

Güvenlik Görevlisi Genel Nitelikler

  • 5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi
  • Minimum 6 ay deneyim sahibi veya yetiştirilmek üzere
  • Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık
  • 20-38 Yaş içinde erkek veya bayan adaylar

Güvenlik Görevlisi İş Tanımı

Özel güvenlik hizmetleri çerçevesinde alınan her türlü güvenlik tedbirinin birinci hedefi suç girişimlerine karşılık caydırıcılık sağlamaktır. Caydırıcılığın sağlanamaması halinde yaşanan olaylara, yasalarda özel güvenlik personellerine tanınan yetkiler ve yükümlülükler çerçevesinde müdahale edilmesi gerekmektedir.

Güvenlik Görevlisi İş Başvurusu

Anadolubank personeli olmak isteyenlerin kurumun internet sitesi insan kaynakları bölümünce yapılan personel alım ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir.

Başvuruda istenen belgelerin içinde katılmış olduğunuz seminerler ve kullanmış olduğunuz programların eğitim belgelerini eklemeniz işe alınmanız da olumlu puanlar katacaktır.

Başvuru için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu