Bilgi Arşivi

Anadolubank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı Güncel 2022

Anadolubank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı Güncel, iş başvuruları kategorimizde Anadolubank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Anadolubank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Anadolubank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı Güncel

Anadolubank’ta çalışmak isteyenlere müjde! Anadolubank iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri isilanlari365.com’da! Anadolubank çay ve temizlik görevlisi alımı yapacak.

Türkiye geneli Bankalarda üyelerine daha kaliteli hizmet vermek için şubelerinde çay ve temizlik işleri için personel ve eleman alımı yapıyor.

Aralık 1961’de iki bankanın birleşmesi sonucu İstanbul’da kurulan Anadolubank Türkiye merkezli özel bir bankadır. Kurulduğu senelerde 45 milyon TL sermaye ve 31 şube ile hizmete başlayan Anadolubank 1987 yılına gelindiğinde sermayesini 75 Milyar TL ve şube sayısını 130’a çıkartmıştır. 80’li senelerin sonunda emlak kredi bankası ile birleşerek isim değiştiren Anadolubank özelleştirilerek tekrar aynı isim ile faaliyet göstermeye devem etmiştir. 2021 senesinin sonları itibari ile 106’dan fazla şube ve 1.750’den fazla çalışanı ile hizmet vermektedir.

Anadolubank Çay ve Temizlik Görevlisi AlımıAnadolubank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı

Anadolubank Temizlikçi İş İlanları

Anadolubank, şubelerine gelen ve bireysel bankacılık işlemleri için sıra bekleye üyelerinin yanında şubelerde çalışan iş dostlarına da daha temiz ve düzenli bir ortam sağlamak amacı ile temizlik personeli alımı gerçekleştirecektir.

Anadolubank Çaycı Alımı

İşlem bekleyen üyelerine ve işlemleri gerçekleştiren çalışanlarına daha kaliteli hizmet sağlamak maksadıyla Anadolubank, servis elemanı alımı yapacaktır. Servis elemanları görev tanımı olarak şubedeki çay ocaklarından ve ikramların hazırlanıp servis edilmesinden sorumlu olacaklar.

Anadolubank Çay ve Temizlik Görevlisi İş Başvurusu

İhtiyaçları ışığında çay ve temizlik personelleri alımlarını resmi insan kaynakları sitesi üzerinden gerçekleştiren Anadolubank adı altında iş fırsatları için aşağıda bulunan linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Başvuru için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu