Bilgi Arşivi

Anadolu Jet İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Anadolu Jet İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Anadolu Jet İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Anadolu Jet İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Anadolu Jet İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Anadolu Jet’te çalışmak isteyenlere müjde! Anadolu Jet iş ilanları, iş başvurusu, Anadolu Jet işçi alımı haberleri makalemizde.

Türk Hava Yolları’nın markası olan Anadolu Jet, 43 havalimanı, 80 parkur ve 36 uçaktan bir araya gelen filosuyla hizmet verir. Günümüze kadar 100 milyon üzerinde kişiyi emniyetli biçimde ulaştırmıştır.

Anadolu Jet İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuAnadolu Jet İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Anadolu Jet Güncel İş İlanları

Anadolu Jet, Türk Hava Yolları’nın bir markasıdır. Bu nedenle Anadolu Jet iş ilanları, buradan takip edilebilir. 

Kariyer.net üzerinde Turkish Airlines profili görülür. Gelecek ilanlar için burası takip edilmelidir. Türk Hava Yolları resmi sitesine girildiğinde, en altta sağ tarafta Türk Hava Yolları başlığı görülür. Buraya tıklamak, aşağı doğru menü açacaktır. Göreceğiniz kariyer linkine tıklamak, size açık pozisyon varsa takip etmenizi sağlar.

Tüm çalışanlarının sosyal haklarına saygılı olan Anadolu Jet, yemek ve yol gibi sosyal hakları tatmin edici biçimde verir. Saatleri ve koşulları da uygundur.

Anadolu Jet İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Anadolu Jet iş başvurusu güncel olarak açıldığında, alakalı site üzerinden başvuru yapılabilir. Lakin her ilan, bir son başvuru tarihine sahiptir.

Bu nedenle adaylar, düzenli biçimde kontrol yapmalıdır. Tarihleri kaçırmak, başvuru yapamanınıza neden olmaktadır. Eğer kariyer siteleri kapsamı içinde ilan verilirse, adaylar üye olup, sonrasında CV oluşturmalıdır.

CV, sonrasında alakalı ilana başvurmak şeklinde yollanır. Gerekli incelemelerin yapılması sonrasında, uyumlu olduğu görülen adaylara bilgilendirme yapılır. 

Anadolu Jet İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Hava taşımacılığı sektörü kapsamı içinde işe alımların yapıldığı bazı sektörler şu biçimdedir;

 1. Muhasebe
 2. Operasyon
 3. Diğer
 4. Lojistik
 5. Ulaştırma
 6. Hizmet

Çalışma alanlarından bir kısmı ise şöyledir;

 1. Taşıma 
 2. Bakım / Onarım
 3. Operasyon
 4. Hizmet
 5. Ulaştırma

Mezun olunan bölümlerden bazıları,

 1. İktisat,
 2. Endüstri Mühendisliği,
 3. Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği (MYO)
 4. Sivil Hava Ulaştırma İşl.,
 5. İşletme,

Şeklindedir. Anadolu Jet bünyesine girmek istiyorsanız, başvurduğunuz ilan bilgi, yetenek ve tecrübelerinizle uyumlu olmalıdır. Bu nedenle açılan her ilan, tüm ayrıntıları ile birlikte incelenmelidir.

Görev ve sorumluluklar, nitelikler okunduktan sonra, adaylar uyumlu olduklarına başvurmalıdır. Başvuru öncesinde gönderilen CV’nin de güncel olup olmadığı incelenmelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu