Müşteri Hizmetleri

Anadolu Hayat Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anadolu Hayat Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Anadolu Hayat Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Anadolu Hayat Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Anadolu Hayat Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anadolu Hayat Emeklilik çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Anadolu Hayat Emeklilik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Anadolu Hayat Emeklilik şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Anadolu Hayat Emeklilik müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Anadolu Hayat Sigorta A.Ş. Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi bünyesinde faaliyet veren hayat sigortası hizmetini devir almış, Türkiye’nin ilk hayat sigorta şirketi ünvanında kurulmuştur. Yurdumuzda sektörünün önder şirketidir. Yurdumuzda bir çok müşterisi bulunmaktadır.

Anadolu Hayat Emeklilik’in faaliyetleri şu biçimdedir; ferdi yahut grup bireysel emeklilik faaliyetlerinde bulunmak, bu bağlamda emeklilik fonları kurmak, kuracağı fonlara ilişkin iç tüzüğü oluşturmak, emeklilik anlaşmaleri, yıllık gelir sigortası anlaşmaleri, portföy yönetimi anlaşmaleri, fon varlıklarının saklanması için saklayıcı ile saklama anlaşmaleri akdetmek, ferdi yahut grup hayat veya ölüm sigortaları ile bunlara bağlı kaza sigortaları, her türlü can sigortaları ve bütün bu sigortalarla alakalı reasürans işlemleri yapmak.

Anadolu Hayat Emeklilik Çağrı Merkezi Numarası

Anadolu Hayat Emeklilik, 1990 senesinde Türkiye’nin ilk hayat sigortası olarak vazifeye başladı. Bireysel emeklilik ve otomatik katılım olarak halka açık ilk emeklilik şirketi olarak hizmet vermektedir. 250 den fazla acentesi ile önümüzdeki zamanlarda ve bugünkü koşullara bireysel emeklilik ve sigorta ürünlerini üyelerine sağlamaktadır. Anadolu Hayat Emeklilik üyelerine sunduğu emeklilik ve sigorta ürünleriyle geleceklerine yatırım ve güvence fırsatı vermektedir.

Anadolu Hayat Emeklilik Müşteri Hizmetleri Numarası

Anadolu Hayat Emeklilik, müşteri tatminiyetini üst düzeyde tutarak değerini yükseltmektadır.  Tüm poblemlerin çözümü için müşteri temsilcisi çağrı merkezi numarası aranabilir. Türkiye’nin ilk emeklilik şirketi olan Anadolu Hayat Emeklilik her türlü bireysel emeklilik, sigorta işlemleriyle alakalı bilgi almak için 0 850 724 55 00 numaralı çağrı merkezi numarası aranabilir.  Müşteri tatminiyetinin gereği olarak müşteriyi ön plana alarak değerini artırarak hizmet vermektedir. Çağrı merkezi numarası arandığında tüm işlemlerde yardımcı olunan müşteri temsilcisiyle karşılaşılır. Kalite standartları gereği görüşme kayıt altına alınıp müşterilere daha iyi hizmet vermek adına kullanılır.

Anadolu Hayat Emeklilik Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Anadolu Hayat Emeklilik, emeklilik ve sigorta işlemleriyle alakalı çağrı merkezi numarası aranır. Müşteri temsilcisiyle görüşme yapmak ve sıra beklememek için 0 850 724 55 00 arayarak T.C. Kimlik veya müşteri numarasıyla ve sesli yanıt sistemi şifresiyle tüm işlemler bi hayli hızlıca yapılabilir. Şifreyi unutup veya ilk defa şifre oluşturulacaksa 0 850 724 55 00’ ı aradıktan sonra 2’yi tuşlayarak şifre oluşturup bi hayli hızlıca işlemler halledilebilir.

Anadolu Hayat Emeklilik Şikayet Hattı

Anadolu Hayat Emeklilik üyelerine kaliteli bir hizmet sunmak istemektedir.  Bunun için müşterilerden gelen her türlü şikâyet, öneri ve tatminiyeti önemser. Anadolu Hayat Emeklilik internet sayfasına girilerek istek, öneri ve şikayet yazın seçeneğine tıklanarak görüş bildirilir. Bu bölümde iletinin konusu yani istek, öneri, şikayet kısmı seçilir. Daha sonra yapılmak istenen işlem türü seçilip adı ve soyadı giriliyor. T.C. kimlik numarası, e-posta adresi, telefon numarası gibi bilgiler girilip en son olarak müşteri mesajı yazılarak ileti gönderiliyor. Şirket konuyla alakalı iletişim kanallarıyla geri dönüş yaparak müşteriye yanıt veriyor.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Adres: Karlıktepe Mahallesi Yakacık Caddesi Manzara Adalar E Blok No:67/A Kat: 7-8-9 Kartal 34870 İstanbul
Çağrı Merkezi: 0850 724 55 00
Fax: +90(212) 317 70 77
E Posta: [email protected]

Anadolu Hayat Emeklilik’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Anadolu Hayat’tan almış olduğunuz hizmet ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Anadolu Hayat Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 724 55 00

Arama Kelimeleri: anadolu hayat emeklilik iletişim bilgileri, anadolu hayat emeklilik telefon no, anadolu hayat emeklilik irtibat tel, anadolu hayat emeklilik canlı destek, anadolu hayat emeklilik müşteri temsilcisi, anadolu hayat emeklilik şikayet hattı, anadolu hayat emeklilik müşteri hizmetleri numarası, anadolu hayat emeklilik çağrı merkezi numarası, anadolu hayat emeklilik iletişim numarası, anadolu hayat emeklilik çağrı merkezi, anadolu hayat emeklilik müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu