Bilgi Arşivi

Anadolu Efes İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Anadolu Efes İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Anadolu Efes İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Anadolu Efes İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Anadolu Efes İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Anadolu Efes’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Anadolu Efes bünyesine dahil olup Anadolu Efes iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Anadolu Efes işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Anadolu Efes’in açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1966 senesinde kurulan Anadolu Efes, ülkemizde de popüler olan Efes Pilsen üretimini gerçekleştiren bir şirkettir. Anadolu Gruba bağlı olan Anadolu Efes, Türkiye ve Rusya başta olmak üzere Avrupa’dan Orta Doğu’ya kadar geniş bir alanda bira, malt ve alkolsüz içecekler üretimi ve pazarlamasını gerçekleştirir.

Faaliyetlerine başladıktan kısa süre sonra 1980’li senelerden bu yana sektöründe önder olan Anadolu Efes, bunun yanı sıra Rusya’nın da en büyük ikinci bira üreticisi konumundadır.

Toplam üretiminin dörtte üçünü yurt dışına gönderen Anadolu Efes, sattığı bira miktarı yönünden Avrupa’nın 6. Dünya’nın en büyük 11. bira üreticisidir. 18 adet bira, 7adet malt ve 1 adet şerbetçi otu olmak üzere toplam 26 adet fabrikası bulunan Anadolu Efes bunun yanı sıra 17.500’den fazla çalışanı ile ülkemizden çıkan büyük markalardan biridir.

Anadolu Efes İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuAnadolu Efes İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Anadolu Efes İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Firma ihtiyaçları ışığında açılan iş ilanları kariyer.net adresi ve resmî web sitesinde yayımlanmaktadır.  Kariyer.net adresinde paylaşımı yaptığı iş ilanlarını kendi profili üzerinden yayımlayan Anadolu Efes’in iş ilanlarına başvuruda bulunmak için tek gereksiniminiz olan şey bir adet kariyer.net hesabı.

Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi yazısına tıklayarak açılan pencereden üyelik işlemlerinizi dakikalar içinde tamamlayabilirsiniz. Üyelik işlemlerini bitirdiktan sonra güncel detaylarınızi içeren bir özgeçmiş ile Anadolu Efes’in tüm iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir diğer seçenek ise Anadolu Efes’in resmi insan kaynakları adresi olan http://www.anadolukariyerim.com adresine giderek burada bulunan açık pozisyonlar sekmesinden şirket adı altındaki iş ilanları görebilir, istediğiniz ilan için özgeçmişiniz ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Anadolu Efes İş İlanları

Ülkemizden çıkan en büyük küresel markalardan birisi olan Anadolu Efes’ adı altında kariyer fırsatları yakalamak için çeşitli kariyer portalları ve resmî web adresi takip edilebilir. Ayrıca güncel iş ilanlarını tek bir sayfadan basit bir şekilde görüntülemek ve başvuru ile ilgili bilgi almak için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Geleneksel Kanal Saha Satış Müdürü (Bursa) Türkiye
2 Bayi Operasyonları Uzmanı (Eskişehir Yerleşik) Eskişehir
3 Ekomini Saha Sorumlusu (İskenderun Yerleşik) Hatay
4 Satış Temsilcisi (Ankara) Türkiye
5 Satış Temsilcisi (Eskişehir) Eskişehir
6 Geleneksel Kanal Saha Satış Müdürü (Van Yerleşik) Van
7 Satış Temsilcisi (Adana) Adana
8 Satış Temsilcisi(Anadolu Yakası) İstanbul(Asya)
9 Avukat Türkiye
10 PRGM Specialist İstanbul(Asya)
11 İK İş Ortağı Uzmanı (Satış & Pazarlama) İstanbul(Asya)
12 Ekomini Saha Sorumlusu (Kocaeli Yerleşik) Kocaeli
13 Satış Temsilcisi (Beyoğlu) İstanbul(Avr.)
14 Satış Temsilcisi(Haliç) İstanbul(Avr.)
15 Satış Temsilcisi (Bursa) Bursa

Anadolu Efes iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu