Sağlık

Ameliyatsız Vajina Daraltma Ne Demek? Nasıl Yapılır?

Ameliyatsız Vajina Daraltma Ne Demek? Nasıl Yapılır?, sağlık bölümümüzde Ameliyatsız Vajina Daraltma Ne Demek? Nasıl Yapılır? ile alakalı bilgi aktaracağız.. Ameliyatsız Vajina Daraltma Ne Demek? Nasıl Yapılır? ile merak ettiğiniz tüm yanıtlar makalemizde

Ameliyatsız Vajina Daraltma Ne Demek? Nasıl Yapılır?

Vajina zaman içinde cinsel birleşmeler dolayısı ile bunun yanı sıra da genetiksel etkenlere bağlı olarak, kilo alıp verme, deforme olma da zaman içinde bir gevşeme bunun yanı sıra da sıkılığını kaybetme durumu ile yüz yüze kalabilmektedir. Bu durum insana hem psikolojik yönden bunun yanı sıra da fiziksel yönden sorunlar meydana getirebilmektedir. Bu bakımdan da birden fazla kişi vajina daraltmak amacı ile de estetik operasyonlarına başvurulabilmektedir. Vajina estetiği son haftalarda çok fazla tercih edilen bir operasyon olarak varlığını sürdürmektedir. Bunun en temel sebebi ise hem cinsel zevk yönünden hem de sağlık yönünden bu sorunun giderilmesi kadınlar için bi hayli mühimdir.

Pek çok birinin şikâyet ettiği bir konu olan vajina gevşemesi, insana cinsel açıdan da zorluk getirebilmektedir. Bu bakımdan da uygulamanın gerçekleşmesi için öncelikli olarak doktorla bir görüşme gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu görüşme esnasında ise bazı tetkikler oluşturulacaktır. Bu tetkikler sizin ameliyatsız vajina uygulamasına olanak sağlamak ve durumu saptamak yönünden önem taşımakla birlikte işlemin uygun olup olmamasını da sağlamaktadır. Uygulanma esnasında herhangi bir enfeksiyon söz konusu ise bu uygulamadan önce tedavinin yapılması da bi hayli önemli bir durumdur. Aynı zamanda da gelişimini tamamlamamış yahut cinsel birleşim yaşamamış olan vajina bu işlemler için uygun olmamakla birlikte de belirli bir genişliğe de sahip olmamaktadır.

Ameliyata gerek kalmadan genişleyen vajinanın sıkılaştırılmasına olanak sağlayan non invaziv lazer teknolojisi bu uygulamada kullanılan en son teknoloji olarak bilinmektedir. Bu bakımdan da vajina daraltma uygulamasında bu teknoloji ile birlikte de birden fazla kişi bu alana yönelmiştir. Bu işlemde son teknoloji ise Viveve Teknolojisi olarak bilinmektedir. Bu teknoloji ile birlikte de %20 oranına kadar bir daralma söz konusu hale gelecektir.

Yaklaşık 30 dakika süren bu işlem ile birlikte de herhangi bir cerrahi işleme gerek kalmamakla birlikte de hemen günlük yaşama geçilebilmektedir. Bu bakımdan da ameliyatsız bir uygulama olması sağlık yönünden de birden fazla insana iyilik sağlamaktadır. Fiziki yönden hem de cinsel açıdan düşünüldüğünde kadın için birden fazla avantajı bununla birlikte getiren bir işlem olmakla birlikte bi hayli da göze çarpmaktadır.

Ameliyatsız vajina estetiği bi hayli önemli bir işlem olmakla birlikte de bu etapta iyi bir doktor aracılığıyla özenli bir medikal cihaz kullanımı gerçekleştirilir ise, daha başarılı bir sonuç da elde edilmektedir. Doktor seçiminizde bu uygulamayı önceden gerçekleştirmiş olan profesyonel doktorların daha çok faydası da olabilecektir. Doktor seçimi esnasında mutlaka tecrübe karşı karşıya geldirılması gereken bir işlem olarak bilinmektedir. Bu bakımdan da bireylerin önceden bu uygulama esnasında başarılı olmuş doktorlar ile hijyenik hastane ortamında hizmet sağlayan doktor ile görüşmesi gerekmektedir. Daha sonrasında ise gerekli durumların belirlenmesi ve testlerin yapılmasının sonrasında da işlem direk olarak yaşanacak ve size randevu alınacaktır.

Utanılmaması gereken en önemli işlemlerinden birisi de vajina daraltma işlemi olmakla birlikte de birden fazla kişi kişisel bunun yanı sıra da psikolojik yönden iyi hissetmek amacı ile de bu uygulamayı gerçekleştirmek istemektedirler. Bu uygulamaya bireyleri iten ise birden fazla seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler ise bir avantaj olarak karşımıza çıkmaktadır. Avantajları ise;

Bu avantajların hastalara sağlanması ile birlikte de birden fazla kişi uzman doktor bularak ameliyatsız bir biçimde yalnızca teknolojik medikal cihaz yardımı ile gerçekleştirmekle birlikte de bu sorun ile yüz yüze kalan bireyler için bi hayli avantaj sağlamaktadır. Bu bakımdan da bu problemi yaşayan bireyler 25 yahut 30 dakika süren bu işlemi gerçekleştirebilme imkânına da sahip olmaktadırlar.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu