Müşteri Hizmetleri

Amazon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Amazon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Amazon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Amazon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Amazon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu paylaşımımızda Amazon müşteri hizmetleri, Amazon müşteri temsilcisi, Amazon Türkiye iletişim bilgileri, Amazon müşteri hizmetlerine direk bağlanma gibi konular ile ilgili bilgi vereceğiz. Sizlerin de Amazon ile alakalı bu konularda sorularınız mevcutsa makalemizin devamını okuyarak konu ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Amazon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Amazon.com Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir e-ticaret ve bulut bilişim şirketi olarak hizmet verir. Jeff Bezos aracılığıyla 5 Temmuz 1994’te Amerika Birleşik Devletleri’nin Seattle şehrinde kuruldu. Gerek toplam satış hacmi gerekse piyasa değeri yönünden dünyanın en büyük ve başarılı alışveriş sitesi olarak hizmet vermektedir. Adını dünyanın en büyük nehri olan Amazon Nehri’nden alır. Amazon.com işe önce kitap satarak başlayan bir elektronik ticaret öncüsüdür. Bugün hâlen Amazon’da DVD, CD, bilgisayar yazılımı, bilgisayar oyunu, elektronik eşya, aksesuar, mobilya gibi farklı türden mallar satılmaya devam etmektedir. Şirket bunun bunun yanında kendi tüketici elektroniği ürünlerini üretmektedir. Amazon bunun yanı sıra dünyanın en büyük bulut altyapı hizmetleri sağlayıcısıdır. Şirket bunun bunun yanında AmazonBasics markasıyla USB kablosu gibi basit ama başarılı ürünler satmaktadır.

Amazon Amerika Birleşik Devletleri,  İngiltere ve İrlanda, Fransa, Kanada, Almanya, İtalya, İspanya, Hollanda, Avustralya, Brezilya, Japonya, Çin, Hindistan ve Meksika için ayrı alışveriş siteleri kurmuştur. Almanya sitesinde Türkçe dil seçeneği bulunmakta. Amazon’un Türkiye sitesi olmamakla birlikte çeşitli Amazon siteleri ülkeler arası gönderim kapsamı içinde Türkiye’ye gönderim yapmaktadır. Amazon’un son senelerda yaptığı en büyük ve başarılı atılım, elektronik kitap okuyucusu Kindle’ı piyasaya sürmek oldu. Şu anda Kindle 3 adıyla satılmakta olan bu aktif cihaz, Amazon’un en fazla satılan ürünü halini aldı. Bunun yanında Amazon internet sitesinde Kindle üzerinden basit bir şekilde okunabilen bi hayli geniş bir elektronik kitap arşivi bulunmakta. Hali hazırda, Kindle ürünleri ve elektronik kitapların satışı Türkiye’de yapılmamaktadır.

Amazon Müşteri Temsilcisi Numarası

Dünyanın en yaygın ve kullanışlı alışveriş sitelerinden birisi olan Amazon.com’un logosunda bulunan sarı ok yalnızca bir gülen surattan ibaret sanırsanız yanılırsınız, bunun yanı sıra Amazon.com adresinde a’dan z’ye her şeyi basit bir şekilde bulabileceğinizi söyleyen gizli bir semboldür. Amazon, dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinin başında geliyor.

Amazon’un müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Ayrıca iletişim panelinden kullanıcı hesabınizle birlikte giriş yaparak sorularınıza çözüm arayabilir; istek, şikayet, önerilerinizi iletebilirsiniz.

Amazon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 390 2830

0811 213 0085 (Ücretsiz)

Amazon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
00 1 206-266-2992

Amazon Destek Formu
İletişim Formu

Arama Kelimeleri: Amazon iletişim bilgileri, Amazon telefon numarası, Amazon irtibat tel, Amazon canlı destek, Amazon müşteri temsilcisi, Amazon şikayet hattı, Amazon tüketici ilişkileri danışma hattı, Amazon iletişim, Amazon çağrı merkezi, Amazon İletişim Formu

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu