Müşteri Hizmetleri

Altus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Altus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Altus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Altus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Altus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Altus çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Altus müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Altus beyaz eşya markası yurdumuzda 1998 senesinden beri hizmet vermektedir. Buzdolabından, ankastre sistemlere, teknolojik cihazlardan ufak ev cihazlarıne kadar birden fazla ürünü tüketiciye sunan Altus, Arçelik markasının kalite ve güvencesini sağlamaktadır. Başta yalnızca yurdumuzda üretime başlayan Altus, şimdilerde Romanya ve Rusveya dahil olmak üzere 11 üretim tesisinde üretimine devam etmektedir.

Yurdumuzdaki en köklü beyaz eşya markalarından olan Arçelik A.Ş. bünyesinde faaliyetleirne başlayan Altus, Arçelik değeri ve güvencesini daha ekonomik fiyatlarla tüketiciyle buluşturmak için çalışmaktadır. Böylelikle Altus beyaz eşyalar her eve girmeyi amacı olan ürünlerdir.

Altus Çağrı Merkezi Numarası

Üretime başladığı 1998 senesinden beri üretim değeri ve ürün çeşitliliğini sürekli olarak olarak arttıran Altus, şimdilerde birden fazla satış noktası aracılığıyla her yerden ulaşılabilen ürünlerdir. Yurdumuzda Altus’a ait olan 4 binden fazla satış noktası ile her tüketicinin ulaşımını sağlayan geniş bir ağa sahiptir.

Evinizde kullandığınız, aklınıza gelen tüm elektronik ürünler Altus markasının ürün yelpazesine dahildir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, elektrik süpürgesi, ankastre serisi, ısıtme ve soputma cihazları, ufak ev aletleri ve teknoloji ürünleri sunan Altus, bi hayli geniş ürün yepazesi ile aradığınız her şeyi sağlamaktadır.

Altus markası dayanıklılığı, üstün teknolojiyi, pratik kullanımı ve uygun fiyat aralıkları buluşturan Altus, birden fazla farklı ürünü halkın beğenisine sağlamaktadır. Böylelikle herkes evinin gereksinimini rahatlıkla karşılayacaktır.

Altus Müşteri Hizmetleri Numarası

Altus markası ekonomik bir beyaz eşya markasıdır denilebilir. Evinin beyaz eşyalarını yenilemek isteyen veya yeni beyaz eşyalar düzmek isteyenler için beyaz eşyalar bi hayli masraflı olacaktır. İşte bu durumlarda Altus markasından beyaz eşya dizmek bi hayli mantıklı olacaktır. Her eve giren, her bütçeye uyan bu beyaz eşyalar sizi maddi olarak zorlamayacaktır.

Altus çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çağrı merkezi telefon numiçinden Altus ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı görüşme uygulayabilirsiniz. Ayrıca yorumları bölümünden Altus ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Altus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 0 888

Altus İletişim Formu
iletişim formu

Arama Kelimeleri: altus çağrı merkezi, altus iletişim, altus müşteri hizmetleri, altus müşteri hizmetleri numarası, altus telefon numarası, altus irtibat tel, altus şikayet, altus şikayet var, altus iletişim formu, altus çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu