Bilgi Arşivi

Altınyıldız İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Altınyıldız İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Altınyıldız İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Altınyıldız İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Altınyıldız İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Altınyıldız’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Altınyıldız bünyesine dahil olup Altınyıldız’a iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Altınyıldız işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Altınyıldız açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Bir Boyner Grup markası olan Altınyıldız, 500’den fazla mağazası ve fabrikalarında çalışan 10.000’i aşan çalışanı ile ülkemizin halka açık en büyük perakende markasıdır. E- ticaret sitesi ve mobil uygulamaları ile de sürekli olarak olarak çağa ayak uyduran Altınyıldız, milyonlarca müşterisi için alışverişte koşulsuz mutluluğu sağlamaya çalışıyor.

Türkiye’nin önder moda perakende markası olarak Altınyıldız, ülkemizde kazandırdığı ilkler ile sektöre yön veriyor. 65 yıllık mağazacılık ve perakende deneyimini, çağımızın sunduğu en son teknoloji ve olanaklar ile birleştirerek her daim güncel kalmayı başaran Altınyıldız, 1.982 çalışanı ve 175 milyon doları aşan yıllık cirosu ile Türk pazarının %45’ini elinde bulunduruyor.

Altınyıldız İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuAltınyıldız İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Altınyıldız İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kurumsal yapısı ile personel adaylarına eşit bir çalışma fırsatı sunmayı amacında olan Altınyıldız, personel alımlarını kariyer.net internet adresinin bunun yanında Beymen Grup adı altındaki insan kaynakları üzerinden de yapmaktadır.

Ülkemizin en büyük kariyer portallarından birisi olan kariyer.net adresi üzerinden Altınyıldız’a iş başvurusu yapmak için sahip olmanız gereken tek şey bir adet üyelik. Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi yazısına tıkladıktan sonra 5 dakika içinde hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Hesabınızı oluşturduktan sonra güncel bir özgeçmiş tercih ederek Altınyıldız adı altında bulunan tüm iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Ek olarak Beymen Grup insan kaynakları üzerinden yine güncel CV’nizi tercih ederek iş başvurusu yapmanız olabilecek.

Dilerseniz aşağıdaki linklerden de güncel iş ilanlarını kariyer.net adresine gitmeye gerek kalmadan inceleyebilirsiniz.

Altınyıldız İş İlanları

Türkiye’nin en büyük yerli moda markası olan Altınyıldız, deneyim kazanmak ve kariyer basamaklarını tırmanmak için çalışanlarına üstün olanaklar sağlıyor. Çağımızın getirdiği bilinç ile modern ve verimli bir insan kaynakları misyonu yürüten Altınyıldız, bu bağlamda sunduğu eşit olanaklar, eğitimler ve haklar gibi bir çok şey ile personel adayları içinde ön planda gözüküyor.

NoPozisyonlarLokasyon
1Mağaza Satış Danışmanı ve Kasiyer (Antalya)Antalya
2Mağaza Satış Danışmanı ve Kasiyer (Rize)Rize
3Mağaza Satış Danışmanı ve Kasiyer (Uşak)Uşak
4Mağaza Satış Danışmanı ve Kasiyer (Sivas)Sivas
5Mağaza Satış Danışmanı ve Kasiyer (Galataport)İstanbul(Avr.)
6Mağaza Müdürü (Denizli)Denizli
7Mağaza Müdür Yardımcısı (Kayseri)Kayseri
8Mağaza Satış Danışmanı ve Kasiyer (Yalova)Yalova
9Mağaza Satış Danışmanı ve Kasiyer (Bursa)Bursa
10Mağaza Müdürü (Konya )Konya
11Mağaza Müdürü(Muğla)Muğla
12Mağaza Müdürü (Antalya)Antalya
13Mağaza Satış Danışmanı ve Kasiyer (Ankara)Ankara
14Mağaza Satış Danışmanı ve Kasiyer (Kayseri)Kayseri
15Mağaza Satış Danışmanı ve Kasiyer (İstanbul)İstanbul (Tümü)

Altınyıldız iş başvuru formu için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu