Müşteri Hizmetleri

Altıncı Cadde Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Altıncı Cadde Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Altıncı Cadde Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Altıncı Cadde Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Altıncı Cadde Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Altıncı Cadde çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Altıncı Cadde müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Altıncı Cadde şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Altıncı Cadde müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Altıncı Cadde Çağrı Merkezi Numarası

Altıncı Cadde, Doğan Online şirketinin bünyesinde kurulmuş online alışveriş sitesidir. Altıncı Cadde’de ev araç gereçleri ve dekorasyon malzemeleri gibi ürünler satıştadır. Dünyaca ünlü mimar ve tasarımcıların tasarlayıp ürettiği ürünleri en uygun fiyattan özel indirimleriyle üyelerine sağlamaktadır. Ayrıca dizayna göre verdiği tavsiyelerle stilinize göre en uygun ürünleri bulacaksınızdır. Ayrıca Altıncı Cadde’nin Şişli’de 2 tane olmak üzere Aydın’da da mağazası mevcuttur. Altıncı Cadde çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Altıncı Cadde Müşteri Hizmetleri Numarası

Altıncı Cadde’de; ev-tekstil, dekorasyon, aksesuar, elektronik ev aletleri ve mobilya gibi genel ürün kategorilerinde sunulan; mobilya, dekorasyon, aydınlatma, sofra, banyo & ev tekstili, halı, bahçe, elektronik alt kategorilerinde binlerce ürün yelpazesini üyelerine sağlamaktadır. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Altıncı Cadde müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Altıncı Cadde Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Altıncı Cadde’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Altıncı Cadde’den satın almış olduğunuz ürün ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir, siparişlerinizin durumunu öğrenebilir, ödeme bölümünde yaşadığınız poblemleri öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Altıncı Cadde müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Altıncı Cadde Şikayet Hattı

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Altıncı Cadde müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Altıncı Cadde şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Altıncı Cadde Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 333 6 223

Arama Kelimeleri: altıncı cadde iletişim bilgileri, altıncı cadde telefon no, altıncı cadde irtibat tel, altıncı cadde canlı destek, altıncı cadde müşteri temsilcisi, altıncı cadde şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu