Müşteri Hizmetleri

Altınbaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Altınbaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Altınbaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Altınbaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Altınbaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Altınbaş çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Altınbaş müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Altınbaş şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Altınbaş müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Altınbaş Kuyumculuk, Altınbal Holding aracılığıyla 1975 senesinde Gaziantep’te kurulmuştur. Dünya üzerinde ve Türkiye’de toplam 500 satış noktasıyla hizmet vermektedir.

Altınbaş’ın üretmiş olduğu koleksiyon ve takılar, uzman tasarımcılar aracılığıyla dünya üzerindeki yenilikler izlenerek ve yeni trende uygun olarak tasarlanmaktadır. Tasarımlarında Türk motifleri, evrensel çizgiler, geleneksel tasarımlar ve yenilikçi tasarımlar harmanlanmaktadır. Altınbaş’ın üretimleri Beylikdüzü/İstanbul’da bulunan Altınbaş Fabrikası’nda yapılmaktadır. Altınbaş’ın sunmuş olduğu ürünlerin genel kategorileri şu biçimdedir; Alyans, yüzük, küpe, kolye, bileklik, bilezik, set, koleksiyonlar.

Altınbaş Çağrı Merkezi Numarası

Bir bayanın en değer verdiği eşyalardan birisi takılarıdır. Bayanın güzelliğine güzellik katan takılar onun koluna, boynuna ve parmağına ayrı bir hava da katmaktadır. Altınbaş’ın koleksiyonları içinde herkese hitap eden çeşitler bulunmaktadır. Bunlar bir çok mağazada ve internet sitesinde satışa sunulmuştur. Sevdiklerinizin özel günlerinde onlara alacağınız en güzel armağan altın ve pırlantadır. Sevgilinize veya eşinize alacağınız kolye, bilezik, bileklik, yüzük ve küpeler onların bi hayli hoşuna gidecektir. Ürünlerle alakalı her türlü istek-dilek ve önerileriniz için çağrı merkezlerini arayarak müşteri temsilcilerinden yardım talep edebilirsiniz.

Altınbaş Müşteri Hizmetleri Numarası

Kişiler mağazaya giderek alışveriş yapmanın bunun yanında internet sitesinden de basit bir şekilde alışveriş yapabilmektedirler. Zevkinize ve bütçenize uygun çok fazla seçeneği altinbas.com internet sitemizde bulacaksınızdır. Görselleri inceleyerek karar verdiğiniz herhangi bir Altınbaş ürününü kredi kartına taksitle alabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünler size ulaşana kadar şirketin sigortası altında bulunmaktadır. Böylelikle güvenli ve garantili bir biçimde alışveriş yapmış da olmaktasınız. Seçmiş olduğunuz ürün stokta mevcut ise 2 gün içinde kargoya verilmektedir. Özel sipariş edilen takılarımız ise 10 iş günü içinde kargoya verilir.

Altınbaş Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Takı ve mücevher dünyasında en büyük isimler içinde bulunan Altınbaş, müşteri hizmetleri ile de sizlerin yanında bulunmaktadır. Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için 444 56 83 numarayı saat 08.00-17.30 saatleri içinde arayabilirsiniz. Bu saatler dışında herhangi bir sıkıntınızı dile getirmek için internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kayıt olarak kampanyalar ile ilgili bildiri alabilir, indirimleri takip edebilirsiniz. Ayrıca bizleri facebook, instagram, twitter, yuutube, pinterest uygulamalarından da takip edebilmeniz olabilecekdür.

Altınbaş Şikayet Hattı

Sadece kadınlara hitap etmeyen Altınbaş ürünleri içinde erkekler için de bazı takılar satışa sunulmuştur. Erkek yüzükleri, bileklikleri ve tesbihler özel günlerde erkeklere alınabilinecek ürünler içinde bulunmaktadır. Özellikle babalar gününde ve erkek arkadaşa alınabilinecek bir çok armağan ürün yelpazesi de mevcuttur. Takılarla alakalı poblemlerinız, kargoda oluşan aksaklıklar, yanlış ürün teslimleri veya ödemede oluşan sıkıntılar için şikayet oluşturabilirsiniz. Firma bireylerin her türlü şikayetini önemsemekte ve takılarının arkasında durmaktadır. Yapılan bütün şikayetler değerlendirilmekte ve en kısa zaman zarfında giderilmektedir.

Altınbaş’ın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla internet üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerin durumu ile ilgili bilgi alabilir, satın almayı düşündüğünüz ürünler ile ilgili bilgi alabilir, ürününüzde yaşadığınız sorun ve sıkıntılarınızı belirtebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla iletişim formundan da Altınbaş’la iletişim kurabilirsiniz.

Altınbaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 56 83

Altınbaş İletişim Formu

Arama Kelimeleri: altınbaş iletişim bilgileri, altınbaş telefon no, altınbaş irtibat tel, altınbaş canlı destek, altınbaş müşteri temsilcisi, altınbaş şikayet hattı, altınbaş müşteri hizmetleri numarası, altınbaş çağrı merkezi numarası, altınbaş iletişim numarası, altınbaş çağrı merkezi, altınbaş müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu