Müşteri Hizmetleri

Altın Petek Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Altın Petek Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Altın Petek Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Altın Petek Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Altın Petek Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

2015 senesinden bu yana TRT 1 ekranlarında olan, Altın Petek bir bilgi yarışmasıdır. Rajans’ın yapımcılığını yaptığı programı Engin Hepileri sağlamaktadır. Altın Petek yarışmasında yarışmacı soru sayısını ve kazanacağı ödülü kendisi belirlemektedir. Çoktan seçmeli soruları yanıtlayıp bir sonraki peteğe geçmeye hak kazanmaktadır. Yarışmada yarışmacılar kazandıkları parayı sabitleyebilmek için joker kullanmaları gerekmektedir. Altın Petek programı her pazartesi akşamı saat 23.35’te televizyon severlerle buluşmaktadır.

Altın Petek yarışmasına ulaşmak ve başvuru yapabilmek için bir çağrı merkezi numarası ne yazık ki bulunamamaktadır. Lakin aşağıdaki sizlere vereceğimiz bağlantı aracılığıyla başvuru formuna varabilirsiniz. Yarışma başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgiler girerek doldurmanız gerekmektedir.

Altın Petek Başvuru Formu

Arama Kelimeleri:  altın petek iletişim bilgileri, altın petek telefon no, altın petek irtibat tel, altın petek canlı destek, altın petek müşteri temsilcisi, altın petek şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu