Bilgi Arşivi

Allianz Sigorta İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Allianz Sigorta İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Allianz Sigorta İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Allianz Sigorta İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Allianz Sigorta İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Allianz Sigorta iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Dünya’nın en büyük sigorta ve finansal yatırım şirketi olan Allianz Almanya’nın Münih şehrinde 1890 senesinde kurulmuştur. Uluslararası piyasada faaliyet gösteren Allianz,  bunun yanı sıra ünlü Titanic gemisinin de sigorta şirketiydi. 70’ten fazla ülkede 150 bini aşkın çalışanı bulunan şirket,  100 milyondan fazla müşteriye hizmet sağlamaktadır.

Allianz Sigorta Türkiye olarak ise 2500 çalışanı, 12 bölge müdürlüğü, 4000 acentesi ve 6.700 anlaşmalı kurumu ile Türkiye’nin 81 ilinde 5.5 Milyondan fazla müşterisi bulunmaktadır.

Ülkemiz sigortacılık sektörüne 1923 senesinde giriş yapan şirket 2014 senesinde Allianz Sigorta ve Yapı Kredi Sigorta şirketlerinin birleşmesi ile sektördeki önderliğini korumaya sürdürmekte.

Allianz Sigorta İş İlanları ve İş BaşvurusuAllianz Sigorta İş İlanları ve İş Başvurusu

Allianz Sigorta İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Almanya’nın önemli şirketlerinden bir tanesi olan Allianz, sahip olduğu ülkeler arası güç ve kurumsal kimliği sebebiyle ter türlü meslek grubundan adaylar için bi hayli güzel bir alternatif. İş başvurularını çeşitli kariyer portallarından ve resmi web sitesi üzerinden kabul eden şirkete kariyer.net ve LinkedIn platformu üzerinden iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net adresi ülkemizde her gün binlerce insanın iş bulmak için kullandığı, adı altında on binlerce iş ilanının olduğu popüler bir kariyer platformu. Bu portal aracılığı ile Allianz Sigortaya iş başvurusunda bulunmak için tek yapmanız gereken siteye üye olarak güncel bir özgeçmişi siteye yüklemek.

Bunun için sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak üyelik işlemlerini yalnızca dakikalar içinde tamamlayabilirsiniz.

Ardından hesabınıza giriş yaparak güncel bilgi ve tecrübelerinizi detaylıca içeren bir özgeçmişi oluşturduğunuz bu hesaba yüklemelisiniz. Bu yükleme işleminden sonra Şirket’in tüm iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

İkinci bir alternatif ise LinkedIn platformu üzerinden şirkete başvuruda bulunmak. Burası da tıpkı kariyer.net adresi gibi bir kariyer portalı olup genelde büyük ve kurumsal markaların olduğu bir internet sitesi konumundadır. Bu adresten iş başvurusunda bulunmak için de tıpkı kariyer.net adresi gibi bir üyelik gerekmektedir.

Kariyer.net adresinde bulunan ilanları sıra sıra gezmek yerine aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırladığımız tablo ve linkleri tercih ederek şirketin ilanlarını kolay ve bi hayli hızlı bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Allianz Sigorta İş İlanları

Global çapta hizmet veren kurumsal bir marka olarak resmi web sitesi üzerinden de işçi alımı gerçekleştiren şirket, insan kaynakları departmanı aracılığı ile Genel Başvuru da kabul etmektedir. Bu bağlamda şirketin kariyer sayfasını ziyaret ederek Türkiye genelinde yayımlanan tüm ilanları basit bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Elementer Anlaşmalı Kurumlar Yöneticisi İzmir
2 Risk Mühendisi İstanbul (Tümü)
3 Bireysel Güvence Danışmanı – Bursa – Karacabey Bursa
4 Long Term Recruitment Intern İstanbul(Asya)
5 Health Insurance Member – Digital Marketing İstanbul(Asya)
6 Sağlık Dönüşüm Takımı Üyesi İzmir
7 Suistimal Araştırma Uzmanı İzmir
8 Strateji, Finansal Planlama ve Kontrol Uzmanı İstanbul(Asya)
9 Merkezi ve Çapraz Fonksiyon Domain İstanbul(Asya)
10 Bireysel Güvence Danışmanı – Kayseri Kayseri
11 Customer Experience Manager İstanbul(Asya)
12 Pazarlama ve Marka İletişim Stajyeri İstanbul(Asya)
13 Suistimalle Mücadele Yöneticisi İstanbul (Tümü)
14 Sağlık Sigortaları Üyesi –Doktor İstanbul(Asya)
15 İnsan Kaynakları İş Ortağı İstanbul (Tümü)
16 Üretim & Uw Raporlama Uzmanı İzmir
17 Saha Satış Uzmanı Manisa
18 Bireysel Güvence Danışmanı – Antalya Antalya
19 Sağlık Sigortaları Üyesi – Ürün &Aktüerya İstanbul(Asya)
20 Satış Analitiği ve Stratejik Planlama Stajyeri İstanbul(Asya)
21 IT Audit Lead İstanbul (Tümü)
22 Gider Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya)
23 Risk Yönetimi, Uyum ve İç Kontrol Yöneticisi İstanbul (Tümü)
24 Çağrı Merkezi – Eğitim Uzmanı İstanbul(Asya), İstanbul(Asya)
25 Finansal Güvence Danışmanı İzmir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu