Müşteri Hizmetleri

Allianz Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Allianz Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Allianz Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Allianz Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Allianz Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Allianz Sigorta çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Allianz Sigorta müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Allianz Sigorta şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Allianz Sigorta müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Allianz Sigorta 1890 senesinde kurulmuştur. 1923 senesinde yurdumuzda hizmet vermeye başlamıştır. Dünyanın ileri gelen öncü sigorta şirketlerinden biridir. 70’in üzerinde ülkede 142 bini aşkın çalışanıyla sigorta sektöründe hizmet vermektedir. Dünya üzerinde 85.4 milyon birey ve kuruma sigortacılık hizmeti vermektedir.

Allianz Sigorta Çağrı Merkezi Numarası

Dünyanın en büyük yatırım ve finansman şirketlerinden birisi olan Allianz Sigorta üyelerine her zaman kaliteli hizmet sunmakta ve güvenilir sigorta adresi olmaktadır. Her zaman büyümeye yönelik çalışan firmamız müşteri tatminiyeti esaslı çalışma gerçekleştirir. Planlı, çalışkan, dinamik ekip dostlarıyla üyelerimize hayatlarının tüm kısımlarında yanında olmayı hedef bilmişizdir. Dijitalleşme odaklı çalışarak üyelerimizin isteklerini ve tüm beklentilerini seri bir biçimde yönetme odaklı planlar yapmaktayız.  Allianz Türkiye dijitalleşmenin insan hayatına kazandırdığı bi hayli hızlılık aracılığıyla yüksek performans sağlayarak, üyelerinin tüm isteklerini ve yönetimlerini sigorta alanında verimli bir biçimde gösteriyor. Müşterilerimiz bunlarla birlikte sıkıntı duydukları her hususta bizimle iletişime geçebilmektedir. Çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz sizin her türlü sıkıntılarınızı, poblemlerinızı çözmek için sizleri beklemekte. Günün her saati müşteri temsilcilerimize ulaşım sağlayabilirsiniz. Allianz Sigorta çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Allianz Sigorta Müşteri Hizmetleri Numarası

Hayat sigortası, Bireysel Emeklilik, Sağlık Sigortası, Konut Sigortası, Kasko Sigortası, İşyeri Sigortası ve hasar işlemlerinden ambulansa kadar gereksiniminiz olan tüm sigorta işlemlerini güvenilir sigortacılığın adresi olan Allianz Sigortayla yaptırabilirsiniz. Allianz müşteri hizmetleri temsilcilerimiz sizden gelen soruları, sıkıntıları, istek ve önerilerinizi yanıtlamak için her zaman hazırdır. Şirketimiz müşterilerin her hususta yanında olup müşteri tatminiyeti için çalışmakta ve onların gülen yüzü olmaktadır. 0850 399 9999 numaralı telefon hattından müşteri temsilcilerimize varabilirsiniz. Ambulans ve Asistans hizmetlerimiz de 7/24 siz kıymetli üyelerimizin hizmetinde.  Sorunlarınız en kısa zaman zarfında çözülecek ve sizlere bilgi aktarımı yapılacaktır. Bizi tercih etiğiniz için teşekkür ederiz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Allianz Sigorta müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Allianz Sigorta Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Allianz sigorta olarak üyelerimizin sıkıntı duyduğu her konunda yanında olmayı misyon edinmişizdir. Tercih edilen firmamız bazı zamanlarda yoğunluk yaşadığından dolayı ulaşamadığınız durumlarda müşteri temsilcilerimiz size en kısa zaman zarfında dönüş sağlayacaktır. Müşteri temsilcilerimize direk bağlanmak isteğe göre 0850 399 9999 numaralı telefonu arayarak ambulans için ‘1’ otomatik katılım anlaşmasi için ‘2’ hasar bildirimi yapmak ve dosyanız ile ilgili bilgi almak  için ‘3’ yol yardım ve asistans hizmetleri işlemleri için ‘4’ diğer işlemleriniz için ‘5’ tuşlayınız. Yapılan görüşmeleriniz kalite standartları gereği kayıt altına alınacaktır. Bizimle paylaştığınız bilgiler korumamız altındadır. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Allianz Sigorta müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Allianz Sigorta Şikayet Hattı

İhtiyaç duyduğunuz her türlü sigorta işlemine Allianz Sigortacılık aracılığıyla varabilirsiniz. Allianz Sigorta kıymetli üyelerinin yaşadığı her şikayette yanındadır. Yukarıda dile getirdiğimiz telefon numiçinden müşteri temsilcilerimizi arayarak tüm sıkıntı ve şikayetlerinizi bize bildirin çözülmeyen hiç bir sıkıntınız kalmasın. Üstelik artık sosyal platform kanalımız üzerinde de bize ulaşmanız kolay bir şekilde. https://twitter.com / Allianz Destek adresinden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Allianz mobil uygulamasını tercih ederek da bir çok işleminizi takip edebilir ve yapabilirsiniz. Her zaman ve her koşulda sizlerin yanındayız ve sizlerin en güvendiğiniz sigortayız.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Allianz Sigorta müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Allianz Sigorta şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Allianz Sigorta’nın 0850’li bir çağrı merkezi telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine 7/24 saat istediğiniz her an varabilirsiniz. Allianz Sigorta çağrı merkezini arayarak, kasko sigortası, hayat sigortası, işyeri sigortası, bireysel emeklilik, sağlık sigortası, ambulans, asistans, hasar ihbar gibi tüm hizmetler ile ilgili destek isteyebilir, tüm poblemlerinıza yanıt alabilirsiniz.

Ayrıca aşağıda bağlantısını vereceğimiz çok fazla sorulan sorular sayfasından sorunuzun yanıtını bulabilir, isteğe göre Sosyal paylaşım platformu Twitter üzerinden Allianz Sigorta’ya varabilirsiniz.

Allianz Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 399 9999

Allianz Sigorta Sıkça Sorulan Sorular

Allianz Sigorta Sosyal paylaşım platformu Twitter Hesabı

Arama Kelimeleri: allianz sigorta iletişim bilgileri, allianz sigorta telefon no, allianz sigorta irtibat tel, allianz sigorta canlı destek, allianz sigorta müşteri temsilcisi, allianz sigorta şikayet hattı, allianz sigorta müşteri hizmetleri numarası, allianz sigorta çağrı merkezi numarası, allianz sigorta iletişim numarası, allianz sigorta çağrı merkezi, allianz sigorta müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu