Müşteri Hizmetleri

Allday Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Allday Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Allday Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Allday Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Allday Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Allday çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Allday müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Allday şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Allday müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Allday, 1994 senesinde faaliyetlerine başlayan giyim markasıdır. 1 toptan ve 3 parekende olmak üzere 4 ayrı mağazasıyla hizmet vermektedir. Giyim alanında ürünler üretir, dağıtır ve satışa sağlamaktadır. 2011 senesinden bu yana Allday markasıyla globalleşmiş bir marka haline gelmiştir. Tesettür giyim sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Allday şu alanlarda üyelerine ürünler sağlamaktadır; Tunik, Gömlek, Yelek, Hırka, Bluz, Sweatshirt, Alt Giyim, Etek, Pantolon, Denim, Dış Giyim, Panço, Ferace, Ceket, Trenchcoat, Kaban-Mont, Elbise, Takım, Büyük Beden.

Allday Çağrı Merkezi Numarası 

1994 senesinde kurulan Allday, geleneksel ile modern çizgiyi buluşturan ve hızla büyüyen bir şirket konumundadır. Şirketimiz uzun senelerın getirdiği tecrübe ile alanında hızla büyümeye devam etmektedir. Tercih edilme nedenlerimiz bi hayli hızlı çözüm ve ulaşılabilir olmamızdır. 2015 senesinden bu yana online alışveriş sayfamız hizmet vermeye başlamıştır. Allday müşterileri, sıkıntı duydukları her hususta müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirler. Müşterilerimiz, mağazadan yahut online sitemizden alınan hizmet yahut ürün ile alakalı sorun ve şikayetlerini müşteri hizmetleri kanalı ile bize ulaştırabilirler. Ürünlerimizin değerinin yanında, müşteri tatminiyeti önceliğimiz halindedir. 09:00 – 18:30 saatleri içinde müşteri temsilcilerimiz her türlü sorun ve şikayetlerle ilgilenmektedirler. Allday çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Allday Müşteri Hizmetleri Numarası 

Mağazalarımızdan yahut online satış kanallarımızdan yaptığınız alışverişlerinizde, yaşadığınız her türlü sorun ve şikayet için 0 850 302 88 88 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz. Allday ailesi olarak, yaptığınız alışverişlerde her zaman üyelerinin yanından olmuştur. Sipariş verdiğiniz ürünleri iptal etmek isteğe göre, gösterilen saatlerde müşteri hizmetlerini arayarak iade işlemleri ile alakalı bilgi alabilirsiniz. Yine, verdiğiniz siparişler ile alakalı merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz konular ile ilgili müşteri hizmetleri numaramızdan bilgi alabilirsiniz. Yapılan görüşmeler güvenlik yönünden kayıt altında tutulacaktır. Kişisel verileriniz KVKK kapsamı içinde koruma altındadır. Sorununuz ve şikayetiniz kısa bir sürede çözülecektir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Allday müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Allday Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 

Allday müşteri hizmetleri, müşteri tatminiyeti kapsamı içinde, her türlü sorunda müşterisinin yanında olan bir markadır. Müşteri sayımızın çokluğu kadar, onların tatminiyetinin ön planda tutulduğu firmamızda, öncelik üyelerimizin yaptıkları alışverişten tatmin olmalarıdır. 0 850 302 88 88 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak gösterilen saatlerde her türlü sorun ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünlerin iptali ve diğer her türlü sorun ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Allday müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Allday Şikayet Hattı

Allday şikayet hattı siz kıymetli üyelerimizin aldıkları hizmet ve ürünlerde her türlü sorunlarda yanınızda olacaktır. musterihizmetleri@allday.com.tr mail adresine şikayet ve poblemlerinızı gönderebileceğiniz gibi, https://www.allday.com.tr/iletisim adresi üzerinden de poblemlerinızı yazabilirsiniz. Şikayet hattında müşteri hizmetleri ile yaşadığınız poblemleri da yazabilir ve bizimle paylaşabilirsiniz. Müşteri tatminiyeti kapsamı içinde her türlü iletişim organımızdan bizlere varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Allday müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Alldayşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Telefon: 0850 302 88 88

E-posta: musterihizmetleri@allday.com.tr

Allday’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla internetten vermiş olduğunuz siparişlerin durumları ile ilgili bilgi alabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenip destek alabilir, ürünler ile ilgili detaylara sahip olabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Allday Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 302 88 88

Arama Kelimeleri: allday iletişim bilgileri, allday telefon no, allday irtibat tel, allday canlı destek, allday müşteri temsilcisi, allday şikayet hattı, allday müşteri hizmetleri numarası, allday çağrı merkezi numarası, allday iletişim numarası, allday çağrı merkezi, allday müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu