Müşteri Hizmetleri

Alimoğlu Baklava Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Alimoğlu Baklava Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Alimoğlu Baklava Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Alimoğlu Baklava Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Alimoğlu Baklava Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Alimoğlu Baklava çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Alimoğlu Baklava müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Alimoğlu Baklava şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Alimoğlu Baklava müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Alimoğlu Baklava Çağrı Merkezi Numarası

Mükemmel lezzetleri ile Alimoğlu baklava ilk kez İzmir’de kurulmuş bir firmadır. Daha sonraları ise Türkiye’nin bir çok yerine yeni şubeler açmıştır. Bünyesinde şerbetli tatlılar, sütlü tatlılardan başka; yaş pasta, kuru pasta, kek ürünleri, açma, poğaça gibi lezzetli gıdaları da bulunmaktadır. İsterseniz herhangi bir şubesinde oturup dinlenmeyi seçerken karnınızı da doyurabilirsiniz. Bornova beldesinde açılan ilk şubesi ile muhteşem lezzetlerini İzmir halkıyla tanıştıran şirketin şubelerine Türkiye’nin her yerinde denk gelebilirsiniz. Farklı lezzetlerinin üretilmiş olduğu imalathaneleri de hijyen kaidelerina uygun ve insan sağlığı için temizliğe önem verilen yerler olmaktadır. Müşterilerinin her türlü sorusunda çağrı merkezleri onların yanında bulunmaktadır.

Alimoğlu Baklava çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Alimoğlu Baklava Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri tatminiyetine ve onların damak tadına bi hayli önem veren Alimoğlu baklavaları her zaman onların fikirlerine önem vermektedir. Günlük olarak üretilmekte olan baklavalarımızda glikoz kullanılmamaktadır. Şeker ve doğal tatlandırıcılar ile sağlıklı ürünleri bireylere sağlamaktadır. Ürünler steril ortamda korunmakta, nakliyeleri ve sevkiyatları seri bir biçimde yapılmaktadır. Böylelikle bayatlamadan bireylere sunulması hedeflenmektedir. Kuru pastalarımız farklı olarak üretimi sağlanmaktadır. Tatlı veya tuzluyu tercih etmek onların zevkine kalmış bir durumdur. Özel günlerinizde ve doğum günlerinizde yaş pastanızı bizden alabilirsiniz. Herkesin damak tadına uygun olan yaş pastalar günlük olarak imalathanelerde üretimi sağlanmaktadır. Her türlü hususta 0 232 461 37 21 veya 0 535 205 89 68 numaralarından bizimle görüşme sağlayabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Alimoğlu Baklava müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Alimoğlu Baklava Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Alimoğlu baklavaları müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurmak isteyenler yukarıdaki İzmir ilimize ait telefonu arayabilirler. Farklı illerde oturuyorsanız size yakın olan şubenin telefon numiçinden iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca sosyal platform iletişim araçlarından da ulaşım sağlamanız olabilecek olmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Alimoğlu Baklava müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Alimoğlu Baklava Şikayet Hattı

Bütün ürünlerimiz tazeliğini kaybetmeden müşteri ile buluşmaktadır. Ama yine de hoşnut olmadığınız durumlarla karşılaşırsanız bizlere bunları bildirmenizi istedik. Bizim tarafımızdan yaşanan yanlışlar ve hatalar en kısa bir sürede giderilecektir. Bunun için size en yakın olan şubemize gidebilir veya İzmir ana şubemizi arayabilirsiniz. Sizlerden gelen bütün şikayetler tarafımızca değerlendirilmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Alimoğlu Baklava müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Alimoğlu Baklava şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Alimoğlu Baklava Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0542 648 87 03

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Alimoğlu Baklava çağrı merkezi numarasına 0542 648 87 03 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Telefon Numarası : 0542 648 87 03

Mail Adresi :  [email protected]

Arama Kelimeleri: Alimoğlu Baklava iletişim bilgileri, Alimoğlu Baklava telefon no, Alimoğlu Baklava irtibat tel, Alimoğlu Baklava canlı destek, Alimoğlu Baklava müşteri temsilcisi, Alimoğlu Baklava şikayet hattı, Alimoğlu Baklava müşteri hizmetleri numarası, Alimoğlu Baklava çağrı merkezi numarası, Alimoğlu Baklava iletişim numarası, Alimoğlu Baklava çağrı merkezi, Alimoğlu Baklava müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu