Müşteri Hizmetleri

AliExpress Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AliExpress Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde AliExpress Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. AliExpress Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

AliExpress Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AliExpress çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde AliExpressmüşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Aliexpress, Alibaba Group bünyesinde 1999 senesinde Çin’de kurulmuştur. Çin’in en büyük e-ticaret şirketidir. Aliexpress’te dünya çapında toplam 200’ü aşkın ülkeye 3.5 milyon şirket üzerinden alışveriş yapılmaktadır. Aliexpress’te ürün satmak isteyen müşteriler için özel dükkan şeklinde sayfalar oluşturmakta, bu sayfalar bir takıma mini showroom niteliği görmektedir.

Yurdumuzda son senelerda Aliexpress’in ismi çok fazla duyulmaya başlanmış, bir çok kişi Alibaba ve Aliexpress.com sitelerinden alışveriş yapmaktadır. Dünya genelinde en uygun fiyat garantisi, milyonlarca ürün çeşitliliği, aklınıza gelebilecek her türlü ürün kategorisi ile tüm dünyanın gözde alışveriş sitesi olmuştur. Yurdumuzda Aliexpress ile alışveriş yapıp tatmin kalanların sayısı bir hayli fazladır.

AliExpress Çağrı Merkezi Numarası

Aliexpress her geçen gün ürün yelpazesini genişletmekte ve satıcı ile aracı içindeki bağı kurmaktadır. Siztem olarak gittigidiyor tarzı bir hizmet veren site bunun yanı sıra yalnızca ülkesine hizmet vermeyip global piyasada hizmet vermektedir. Haliyle birden çok insana hitap etmekte ve bağlantıyı kurmaktadır.

Aliexpress üzerinden siparişlerinizi rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Sipariş vermeden önce dikkat etmeniz gereken hangi satıcının bu ürünü sattığıdır. Güvenli olan satıcıları tercih etmelisiniz. Satıcını ile rahatlıkla iletişime geçebileceğiniz mesaj gönderme sistemi mevcut olan sitede güvenilirlik üst düzeyde tutulmaya çalışılmıştır. Satıcı ile iletişime geçerek ürün ile ilgili bilgiler alabilirsiniz. Mesajlaşma için basit düzeyde İngilizce bilmeniz yeterli gelmektedir.

Aliexpress üzerinden sipariş vermeden önce mutlaka tedarik ve kargolanma gibi süreleri kontrol ediniz. Siparişlerin size ulaşması iki aya kadar uzayabilmektedir. Bu nedenle aldığınız ürünlerin hemen elinize geçmesini beklemeyiniz ve mutlaka site üzerinden kargo durumunu ve tedarik zamanını kontrol ediniz.

Aliexpress Müşteri Hizmetleri Numarası Türkiye

Aliexpress’in Türkiye üzerinden iletişime geçebilmeniz için bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası ne yazık ki bulunmamaktadır.

Lakin aşağıda sizlere vereceğimiz bağlantı aracılığıyla AliExpress ile canlı olarak iletişime geçebilir; sipariş esnasında yaşadığınız poblemleri, ürün kargo taşıma durumunda yaşadığınız sorun ve aksaklıkları, ürünü teslim aldıktan sonra yaşadığınız  problemleri basit bir şekilde AliExpress’e bildirebilir, bi hayli hızlı bir dönüş alabilirsiniz.

Aliexpress Çağrı Merkezi Numarası Türkiye

Aliexpress Türkiye iletişim numarası çağrı merkezi için mevcut bir numara bulunmamaktadır. Bunun yerine satıcılar ile görüşme sağlayabilirsiniz. Ayrıca canlı destek linki üzerinden canlı destek müşteri temsilcileriyle görüşme sağlayabilirsiniz.  Aliexpress sizlere en kısa bir sürede çözüm sunacaktır.

AliExpress Canlı Destek Merkezi

Arama Kelimeleri: aliexpress iletişim bilgileri, aliexpress telefon no, aliexpress irtibat tel, aliexpress canlı destek, aliexpress müşteri temsilcisi, aliexpress şikayet hattı, aliexpress çağrı merkezi numarası, Aliexpress Türkiye iletişim numarası, Aliexpress müşteri hizmetleri Türkiye numarası, Aliexpress müşteri hizmetleri

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu