Bilgi Arşivi

Algida İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Algida İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Algida İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Algida İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Algida İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Algida’da çalışmak isteyenlere müjde! Algida iş ilanları, iş başvurusu, Algida işçi alımı haberleri makalemizde.

Dünyanın en tanınan ürünlerinden birisi olan Algida, 1860 senesinde kurulmuş olan Unilever şifrketinın markasıdır. Türkiye’de 1952 senesinde Sanayağı markası ile faaliyetlerine başlayan Unilever şifrketi, ardındanki senelerde ise Algida ürünleri ile hizmet vermeye devam etmiştir.

Algida İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuAlgida İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Algida Güncel İş İlanları

Unilever şifrketi Algida markasının çalışmaları altında bazı zamanlarda gerekli olan eleman ihtiyacından dolayı iş ilanları vermektedir. Bu iş açıklamaları, kendi internet sitesi ile birlikte nette bulunan kariyer ve iş ilanları siteleri aracılığı ile yapmaktadır.

Algida adı altında çalışabilmek için bu yerlerden başvuruları yapmak yeterli olmaktadır. İlgili departmanlara göre bazı şartların istendiği iş başvuruları sırasında, istenen bütün bilgilerin eksiksiz ve doğru olarak alakalı formda doldurulması gerekmektedir. Bu başvuruların incelenmesinden sonra aranan nitelikleri taşıyan adaylar Algida şirketinde çalışmaya başlamaktadır.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Algida Satış Uzmanı Konya +3 il daha
2 Algida Dağıtım Uzmanı Denizli +5 il daha
3 Algida Satış Uzmanı İstanbul(Avr.)
4 Algida Satış Uzmanı Trabzon
5 Algida Satış Uzmanı Ankara
6 Algida Dağıtım Uzmanı İstanbul (Tümü)
7 Algida Satış Uzmanı Kocaeli
8 Algida Dağıtım Uzmanı Ankara
9 Algida Dağıtım Uzmanı Yalova
10 Algida Dağıtım Uzmanı Mersin
11 Algida Satış Uzmanı Ankara
12 Algida Satış Uzmanı Mersin
13 Algida Satış Uzmanı İstanbul(Asya)
14 Ön Muhasebe Elemanı Ankara

Algida İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Algida başvuruları ilk kez ünlü markanın kendi sitesinde paylaşımı yaptığı açık iş ilanları vasıtasıyla olabilmektedir. İlgili sayfada, bu ilanlarda bulunan bilgilerin doldurulmasından sonra gönder tuşuna basmak iş ilanını yapmaya yeterli olmaktadır.

Yapılan incelemelerden sonra iş başvurularının kabul edilmesi durumunda insan kaynakları departmanı adaylara geri dönüş yapıp, bilgi vermektedir. Algida’ya iş başvurusu yapmak için ikinci yol ise internet üzerinde bulunan iş ilanları siteleri olmaktadır. Bu iş ilanı sitelerine ilk kez kayıt olmak gerekmektedir.

Bunun için e mail, kullanıcı adı ve şifre ile rahatlıkla üyelik sağlanabilmektedir. Üye olunduktan sonra sitede bulunan Algida iş ilanına gidilerek başvurunun yapılması lazımdır.

Algida İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Algida’da çalışmak için bir çok pozisyonda iş imkânı bulunmakta olup, bunlar sırasıyla şu biçimdedir;

  1. Algida Satış Uzmanı
  2. Algida Dağıtım Uzmanı
  3. Algida Operatör
  4. Algida Satış Temsilcisi
  5. Gıda Mühendisi
  6. Şoför
  7. Yük taşıma elemanı
  8. Ön Muhasebe elemanı
  9. Gıda Dağıtım elemanı
  10. Temizlik elemanları

Algida adı altında çalışacak olan personellerde ilk kez lise mezunu olma şartı aranmaktadır. Bunun dışında erkek elemanların ise askerlik görevini yerine getirmiş olmaları şarttır. Aynı zamanda Algida çalışma şartları içinde tüm personelin, vardiyalı çalışma sisteminde çalışmaya müsait olmaları gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu