Müşteri Hizmetleri

Aldo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Aldo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Aldo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Aldo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Aldo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Genel merkezi Montreal, Kanada’da bulunan 1972 senesinde Aldo Bensadoun aracılığıyla kurulan marka, ayakkabı hususunda geçmişten kalan gelenekleri günümüz trendleriyle buluşturarak halen daha piyasa üzerinde etkin ve kararlı bir irade gösteriyor. Aldo’nun kurucusu Aldo Bensadoun, Aldo’nun vizyonunu şöyle ifade ediyor: “Tüm başarılı firmalar bir yandan geleneklerine sahip çıkarken bir yandan da geleceği de görebilenlerdir. Aynı bizim Aldo’da başardığımız gibi.” Call It Spring, Aldo Accessories, Aldo Israel Ltd. Ve bunun gibi yan kuruluşlara sahip olan aile şirketinin başında şuan Kurucu Aldo Bensadoun’un oğlu David Bensadoun yer alıyor ve faal olarak şirketin CEO görevini yürütüyor. İlk mağazasını 1978’de Montreal’de açan Aldo, büyüme hususunda olağanüstü bir sürat kazanarak 1980’de 95. mağazasını açmıştı. Yıllar 1991’i gösterdiğinde ise Aldo’nun dünya çapında ortalama 200 adet mağazası yer alıyordu. 2012 senesinde 40. yaşını dolduran firma, 2013 senesinde ise Türkiye pazarında ilk satış mağazasını açtı. Kısa sürede olağanüstü bir hızla büyüyerek, dünyaya yayılan firma, aynı anda birden çok yerde modayı takip ederek tabiri caizse üyelerine ürünlerini modanın kalbinin attığı yerlerden tutup getiriyor.

Aldo, Amerika, Kanada, İngiltere ve İrlanda’da 1200’den fazla perakende satış mağazasına sahip konumda. Bunun bunun yanında, şuan dünya üzerinde 41 ülkede bayilikler vasıtasıyla varlığını devam ettiriyor. Ürünlerinin değeri, trendi ve çağın teknolojilerini yakında zamandan takip edişi, üyelerine rahatlığı ve şıklığı aynı başlık altında toplayan Aldo, sandalet, çanta, cüzdan, ayakkabı, spor ayakkabı, bot, çizme gibi giyim sektörünün birden çok değişik alanında üyelerine üst düzey hizmet vermekte. Ayakkabı sektöründe kendine özgü bir tarza sahip olan Aldo, üyelerinin konforuyla birlikte cebini de düşünecek biçimde ürünlerini sunuyor. Aldo, Londra, New York, Milano ve Paris gibi moda ve trendlerin çıkış mabetleri olan şehirlerden modayı ve trende yakinen takip edip, son moda ve trend ne ise kendisini geliştirerek üyelerine onu göz önüne seriyor. Çeşit çeşit koleksiyonları ile, dünya modasını üyelerinin ayaklarına getiriyor. Aldo, Türkiye içinde ise bir çok değişik şehirde hizmet vermektedir. Adana, Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir ve Mersin’de perakende mağazaları yer alıyor.

Aldo’nun müşteri hizmetleri numarası, merkez şubesinin telefon numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Aşağıda verilen iletişim bilgilerinden iletişime geçerek öneri, istek, şikayetinizi iletebilir ürünler ile ilgili bilgi elde edebilirsiniz.

Aldo Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aldo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 502 4888
Aldo online alışverişiniz ile alakalı poblemlerinız için mail: onlinesatis@aldoshoes.com.tr
Aldo mağazalarıyla alakalı poblemlerinız için mail: musterihizmetleri@aldoshoes.com.tr

Aldo Merkez Ofisi
Adres      : Genel Merkez adresimiz: UNIQ ISTANBUL-Huzur mahallesi Ayazağa caddesi. No:4/B/204 Maslak/Sarıyer İSTANBUL 

Telefon   : 0212 403 5700
Faks         : 0212 289 77 72 

Arama Kelimeleri:
Aldo iletişim bilgileri, Aldo telefon numarası, Aldo irtibat tel, Aldo canlı destek, Aldo müşteri temsilcisi, Aldo şikayet hattı, Aldo tüketici ilişkileri danışma hattı, Aldo Genel Müdürlük

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu