Bilgi Arşivi

Alders Tekstil İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Alders Tekstil İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Alders Tekstil İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Alders Tekstil İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Alders Tekstil İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Alders Tekstil iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

2002 senesinde Kırklareli ilinde kurulmuş olan şirket, etik değerlere önem veren saygın hazır giyim markalarıyla tasarım, üretim ve lojistik alanlarına yaptığı yatırımlar ile kısa bir sürede büyüyerek 15 sene içinde yıllık üretim hacmini dokuma konfeksiyonun da aylık 800.000 adet, örme konfeksiyonunda ise aylık 400.000 adede ulaşmıştır.

Şirket adı altında 500 çalışanı bulunan Alders, üretim üniteleri ve tedarikçileri de dahil edildiğinde hemen hemen 5.000 insana istihdam sağlamaktadır. Kurulduğu günden bu yana üyelerinin ve iş ortaklarının desteği ve güveniyle sürekli olarak olarak gelişen kurum sektöründe emin adımlarla yürümeye sürdürmekte.

Alders Tekstil İş İlanları ve İş BaşvurusuAlders Tekstil İş İlanları ve İş Başvurusu

Alders Tekstil İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şirket sürdürdüğü büyüme ve gelişmeyi sahip olduğu nitelikli insan gücüne borçludur.  Bu bağlamda ülkemizin en büyük kariyer portallarından işçi alımı gerçekleştiren şirket, iş ilanlarını kariyer.net, tr.indeed.com ve secretcv.com adresi üzerinden yayımlamaktadır.

Kariyer.net adresinde yayımlanan iş ilanlarına basit bir şekilde başvuru yapabilmek için yapmanız gereken iki basit adım bulunmakta. Kariyer.net adresinde yayımlanan onlarca ilana başvuruda bulunmak için ilk kez platforma giriş yapmalı ve eğer öncedenden yoksa bir üyelik oluşturmalısınız.

Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi yazısına tıklayarak açılan pencereden basit bir şekilde üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz. Üyelik işlemleri tamamlandıktan sona güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren bir özgeçmiş ile tüm ilanlara basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir diğer kariyer platformu olan tr.indeed.com adresi üzerinde iş başvurusu yapmak da kariyer.net adresi gibi bi hayli kolay. tr.indeed.com adresinde sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi butonuna tıklayarak açılan pencereden basit bir şekilde üyelik oluşturabilirsiniz.

Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra yine bir özgeçmiş tercih ederek yayımlanan ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

En son secretcv.com adresi üzerinden de üyelik işlemlerini tamamlamak için CV Oluştur seçeneğine tıklamanız yeterli.

Kariyer portallarını sıra sıra gezmenize gerek kalmadan sayfayı aşağıya kaydırarak siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olan tablo ve linkleri yardımı ile yayında olan tüm iş ilanlarını sorunsuz bir biçimde görüntüleyebilirsiniz.

Alders Tekstil İş İlanları

Tekstil sektöründe bulunan Gençler ve profesyoneller için çok sayıda iş imkânı sağlayan şirket, sürekli olarak olarak arttırdığı üretim hacmi ile ülkemizde çok sayıda personele ihtiyaç duymaktadır.

Bu bağlamda güncel olarak mevcut iş ilanlarını yenileyen Alders Tekstil adı altında çalışma fırsatı yakalamak için bu ilanları basit bir şekilde takip edebileceğiniz sitemizi aralıklı olarak ziyaret etmeyi unutmayın.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Fason Üretim Uzmanı İstanbul(Avr.)
2 Tasarım Asistanı İstanbul(Avr.)
3 Kıdemli Merchandiser İstanbul(Avr.)
4 Makam Şoförü İstanbul(Avr.)
5 Üretim Planlama Yöneticisi / Yönetmeni İstanbul(Avr.)
6 Modelist İstanbul(Avr.)

Firmanın resmi internet sitesi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu