Müşteri Hizmetleri

Albaraka Türk Katılım Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Albaraka Türk Katılım Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Albaraka Türk Katılım Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Albaraka Türk Katılım Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Albaraka Türk Katılım Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Albaraka Türk Katılım Bankası, 1984 senesinde İstanbul’da kurulmuş bankadır. Albaraka Türk, faizsiz bankacılık alanında sektörün öncüsü konumunda bir bankadır. Yıllardır süren tecrübesi ve müşteri tatminiyeti ile bir çok birinin tercihi Albaraka Türk olmuştur. Faizsiz kazanç mottosuyla kurulduğu günden bu yana hızla büyüyen Albaraka Türk, bireysel ve kurumsal alanda üyelerine hizmet vermektedir.

1985 senesinde faaliyetlerine başlayan Albaraka Türk Katılım Bankası’nın yurdumuzda toplam 209 adet şubesi bulunmakta, bunun bunun yanında Irak’ta bulunan bir şubesi de dahil olmak üzere toplam 210 adet şubesi bulunmaktadır. Tüm bankacılık hizmetlerini müşterisine sunan Albaraka Türk; kredi, onlarca hesap seçeneği, kredi kartı, banka kartı gibi bir çok alanda hizmet vermektedir.

Albaraka Türk Katılım Bankası’nın 0850’li ve 444’lü olmak üzere 2 ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri aracılığıyla kayıp/çalıntı kart bildiriminde bulunabilir, bankacılık işlemlerinizi yapabilir, şifre&parola işlemleri yapabilir, güncel borç bilginizi öğrenebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 222 5 666
444 5 666

Arama Kelimeleri: albaraka türk katılım bankası iletişim bilgileri, albaraka türk katılım bankası telefon no, albaraka türk katılım bankası irtibat tel, albaraka türk katılım bankası canlı destek, albaraka türk katılım bankası müşteri temsilcisi, albaraka türk katılım bankası şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu