Bilgi Arşivi

Albaraka Türk İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Albaraka Türk İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Albaraka Türk İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Albaraka Türk İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Albaraka Türk İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Birçok insana kariyerlerine devam edecekleri veya ekranlara gelecekları Albaraka Türk işçi alımı ilanları gelmeye başladı. Açık olan pozisyonlarını doldurma yönünden beklenen ilanların geleceği alınan duyumlar içinde bulunmaktadır.

Şimdi bu açık pozisyonlara başvurularda aranan şartlara ve hangi alanlarda daha çok açıklar olduğuna dair almış olunan bilgileri siz değerli okurlarımıza aktaralım.

Albaraka Türk İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuAlbaraka Türk İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Albaraka Türk Personel Alımı Yapacak

Albaraka Türk adı altında çalışmak isteyen bir çok insana beklenen müjdeli iş ilanı açıklamaları açıklanmaya başlandı. İşçi alımı hususunda hız kesmeden alımlara devam eden banka aracılığıyla yayımlanan ve yayımlanacak olan açıklamalar bir çok kariyer sayfasında ve bankanın kendi sitesinde takip edilebilir.

Son zamanlarda yeni açılan katılım bankalarında da bulunan açık pozisyonlarda bulunmakta ve bulunan bu açık pozisyonlar için iş ilanları da gelmeye başladı.

Albaraka Türk Çalışma Şartları ve Maaşları

Eleman alımı hususunda daha çok merak edilen durumlar çalışma şartları ve maaşları tabi ki de. Maaşlar çalışılacak olan pozisyonlara göre değişim göstermektedir. Ücretler her sene ocak ayında piyasa durumuna göre değişmektedir. TOEFL dil sınavında başarılı olan çalışanlar dil tazminatı almaktadırlar. Çalışma koşulları ise her bankayla aynı koşullara sahiptir.

Albaraka Türk İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş başvurusu nasıl ve nerden yapılacağı aslında bi hayli basittir. Yayımlanan ilanlar neticesinde açık olan pozisyonlara örneğin insan kaynakları alanında alım yapılacağı açıklamalur. Bu hususta aranan şartlara uygun olan bireyler Albaraka Türk iş başvuru formu doldurarak başvurularını yapmış olurlar.

Başvuru için tıklayın.

İş Başvurusunda İstenen Belgeler

 • Nufüs Cüzdanı Fotokopisi
 • Vesikalık Fotoğraf (En az 6)
 • CV(Özgeçmiş)
 • Sağlık Raporu(Tam teşekküllü)
 • Aile Durum Bildirim Formu (e-devlet)
 • İkametgah (e-devlet)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği (e-devlet)
 • Adli Sicil Kaydı Belgesi (e-devlet)
 • Diploma Fotokopisi (Son mezun olduğu okul)
 • Askerlik Durumu Belgesi (e-devlet)
 • Sözleşme(İşveren aracılığıyla verilecek)
 • Kan Grubu Kartı (Ehliyette yazıyorsa gerek yok)
 • Ehliyet Fotokopisi

Albaraka Türk İnsan Kaynakları

 • Katılım bankacılığının Türkiye’deki öncü kuruluşu olmanın verdiği güvenle sağlıklı bir iş ortamı oluşturuyor, personelimizin gelişimini destekliyor, adil bir ücret politikası uygulayarak her pozisyonda kalifiye personel istihdam ediyoruz.
 • Albaraka Kariyer Yönetimi Servisi aracılığıyla, çalışanlarımızın kişisel kabiliyetlerini göz önünde bulundurarak kariyer hedefleri oluşturuyor, iş tatminiyetlerini artırıyor, kişisel ve profesyonel gelişmelerine katkıda yer alıyoruz.
 • Bir şirketin en kuvvetli sermayesinin çalışanları olduğuna inanıyor, kariyer hususunda da tercih edilen bir kuruluş olmayı amaçlıyoruz.
 • Faizsizlik prensibine inanan adayları istihdam etmeyi; katılım bankacılığının pazar payını artırmayı; ortaklarımız, çalışanlarımız ve üyelerimiz içindeki iletişimi artırmayı vizyon ediniyoruz.
 • Takım ruhunu desteklemek maksadıyla; çalışanlarımız için geziler, yemek davetleri ve spor turnuvaları organize ediyoruz.

Yaş hemen hemensı 33 ve %90’ı üniversite mezunu olan çalışanlarımızla; yenilikçi hizmetler sunuyor, dinamik yapımızın sürekli olarakliğini sağlamak maksadıyla gençleri istihdam etmeyi önemsiyoruz.

Albaraka Türk İş İlanları

Albaraka Türk iş ilanları hususunda açık olan bir çok pozisyona eleman alımları hız kesmeden sürdürmekte. Albaraka Türk açık olan pozisyonlarına bakacak olursak; güvenlik alımı, sanat yönetmeni, gişe yetkilisi, proje finansmanı uzmanı, yazılım uzmanı, teknik destek personeli, uygulama yönetimi uzmanı, yazılım destek uzmanı, genç Albaraka Türk akademisi başvuruları açıklanan/açıklanacak olan pozisyonlardan bazılarıdır. Bu pozisyonlara ek engelli olan bir çok insana da iş imkânı sağlayan banka adı altında engelli işçi alımı ilanları da gelmektedir.

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Bilgi Güvenliği Soc UzmanıİstanbulBaşvur
Bilgi Güvenliği UzmanıİstanbulBaşvur
Ürün Yönetim Uzman YardımcısıİstanbulBaşvur
Yazılım Uzmanı (Albaraka Tech Global)İstanbulBaşvur
StenografİstanbulBaşvur
İş Analisti (Albaraka Tech Global)İstanbulBaşvur
Bilgi Güvenliği Uzman YardımcısıİstanbulBaşvur
Network Güvenlik UzmanıİstanbulBaşvur
Bilgi Güvenliği Uzmanı (Albaraka Tech Global)İstanbulBaşvur
Sermaye Piyasaları UzmanıİstanbulBaşvur
Arapça Bilen Gişe YetkilisiİstanbulBaşvur
Segment Yönetim UzmanıİstanbulBaşvur

Daha fazla Albaraka Türk iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu