Müşteri Hizmetleri

Alarko Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Alarko Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Alarko Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Alarko Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Alarko Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Alarko çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Alarko müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Alarko şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Alarko müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Alarko, 1954 senesinde İstanbul’da kurulmuş bir holdingtir. Ülkemizin ileri gelen sanayi kuruluşlarından olan Alarko, sektöründe ve yurdumuzda öncü konumdadır. Alarko bir çok faaliyet grubunda faaliyetlerini devam ettirmektedir. Bu faaliyet grupları şöyledir; Taahhüt Grubu, Enerji Grubu, Sanayi ve Ticaret Grubu, Turizm Grubu, Arazi Geliştirme Grubu.

Alarko markası günümüzde daha çok klima ve kombi alanlarında dile getirilmekte, kullanılmaktadır. Bu faaliyetleri gösteren Alarko markası Alarko Carrier’dir. Alarko Carrier şu alanlarda hizmet vermektedir; Isıtma, Soğutma, Merkezi Soğutma, Su Basınçlandırma, Bina Otomasyon Sistemleri.

Alarko Çağrı Merkezi Numarası

Teknoloji denilince Türkiye’de akla gelen ilk firmalardan birisi olan Alarko 1954 senesinde İshak Alaton ve Üzeyir Garih aracılığıyla, bir kolektif şirket olarak kurulmuştur. Yüksek teknolojiye sahip AR-GE yatırımları, ulusal ve ülkeler arası projeleri olan ve ülke ekonomisine en fazla katkıyı sunan firmalardan biridir. Sizler firmamız ile ihtiyaç duyduğunuz her an rahatlıkla görüşme sağlayabilirsiniz. Müşteri tatminiyetini ön planda tutan firmamızın çağrı merkezine 7/24 varabilirsiniz. Ürünler ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyenler çağrı merkezini arayabilirler. Çağrı merkezindeki müşteri temsilcilerimiz; sormak istediğiniz her türlü soru ve belirtmek istediğiniz her türlü görüşü dinleyerek size beklediğiniz hizmeti sağlamaktadırlar. Müşteri tatminiyetinin ön planda tutulduğu çağrı merkezimizde, sormak istediğiniz her soruya yanıt bulacaksınızdır. Alarko çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Alarko Müşteri Hizmetleri Numarası

Günümüz dünyasında, alışveriş denilince akla yalnızca mağazadan yapılan alışveriş gelmemektedir. Birçok markanın online satış kanalı olduğu gibi firmamız da online satış sistemine sahiptir. Alarko olarak 1954 senesinden bu yana üstün tuttuğumuz müşteri tatminiyeti değişen dünya koşullarında asla değişmemektedir. Internet üzerinden aldığınız teklifler, ürünler yahut diğer poblemlerinız için 7/24, 444 0 128 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Yapılan görüşmeler müşteri değerinin arttırılması sebebiyle kayıt altında tutulmaktadır. Kişisel verileriniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamı içinde koruma altındadır. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Alarko müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Alarko Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Alarko olarak her zaman müşteri tatminiyetini ön planda tutmaktayız. Aldığınız ürün, teklif yahut başka bir konu ile ilgili bilgi sahibi olmak isteğe göre 444 0 128 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak bi hayli hızlı ve güvenli bir biçimde bilgi sahibi olabilir ve poblemlerinızı çözebilirsiniz. İlgili menüler üzerinden istediğiniz bölüme bi hayli hızlı bir biçimde giderek, poblemlerinızı çözebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Alarko müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Alarko Şikayet Hattı

Alarko şifrketi olarak her zaman müşteri tatminiyeti için var gücümüzle çalışmaktayız. Çağrı merkezi numarası dışında; [email protected] mail adresi üzerinden yahut 532 139 33 34 numarası ile whatsapp yolu ile istek, dilek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Hatta müşteri hizmetleri üzerinden yaşadığınız poblemleri bile bu kanallar üzerinden form doldurarak yahut mesaj atarak bize ulaştırabilirsiniz. Şirketimiz her türlü iletişim yoluyla üyelerinin ulaşımını kolaylaştırmayı hedeflemektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Alarko müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Alarko şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Alarko Carrier’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve Alarko Holding’in 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığıyla herhangi bir Alarko ürünü ile alakalı bilgi alabilir, size yakın satış ve servis noktasını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Alarko Carrier Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 0 128

Alarko Holding Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 310 33 00

Arama Kelimeleri: alarko iletişim bilgileri, alarko telefon no, alarko irtibat tel, alarko canlı destek, alarko müşteri temsilcisi, alarko şikayet hattı, alarko müşteri hizmetleri numarası, alarko çağrı merkezi numarası, alarko iletişim numarası, alarko çağrı merkezi, alarko müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu