Bilgi Arşivi

Akyurt Market İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Akyurt Market İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Akyurt Market İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Akyurt Market İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Akyurt Market İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Akyurt Market’te çalışmak isteyenlere müjde! Akyurt Market iş ilanları, iş başvurusu, Akyurt Market işçi alımı haberleri makalemizde.

Akyurt Market, 1983 senesinde Ankara’nın, Keçiören semti’nde kurulmuştur. Akyurt Besi Çiftliği adıyla açılan market, 1996’da zincir süpermarket mağazacılığına geçmiştir. Market, 2014 senesinde yeni bir konsept oluşturmuştur.

Akyurt Market İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuAkyurt Market İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Akyurt Market Güncel İş İlanları

İlk kurulduğu günden bu yana ülkemizde hizmet vermeye devam eden Akyurt Market, yeni mağazalar ile birlikte çalışan gereksinimi de duymaktadır. Bu nedenle düzenli olarak Akyurt market iş ilanları yayınlanır.

Bu ilanlar, internet sitesi üzerinden başvuru kabul eder. Lakin bireylerin doğrudan şubeye giderek, ilan ile ilgili bilgi isteme şansı da olabilir. Ayrıca resmi sitesi üzerinden form doldurmak şekliyle de başvuru yapılabilir.

Akyurt Market, yol, yemek ve diğer sosyal haklar hususunda tatmin edicidir.  Başvurduğunuz pozisyona göre çalışma şekliniz değişecektir. Lakin genel şartlar gözden geçirildiğinde, uygun çalışma saatleri sunar.

Akyurt Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akyurt market iş başvurusu, kariyer siteleri üzerinden yapılabilir. Bunun için kariyer sitelerinde bir hesap açarak, sonrasında ilana başvuru yapmanız gerekir. Güncel olarak kariyer.net üzerinde bir ilan mevcut olup, başvuru için buraya üye olmanız şarttır.

Ayrıca Akyurt Market, kendi içinde de başvuru formu bulundurur. Bu form, üst sekmede bulunan “kariyer” butonu tercih ederek erişilir. Ardından “İK Formu” seçeneğine tıklayarak, sizden istenen bilgileri doldurmanız gerekir. Bunlardan bazıları şöyledir;

  1. Adı – Soyadı,
  2. Talep Edilen Görev,
  3. Çalışma Şekli,
  4. Anne Adı,
  5. Baba Adı,
  6. T.C. Kimlik Numarası,
  7. Adresi.

Sizden istenen tüm bilgileri doldurduktan sonra,  sağ altta bulunan seçenekleri işaretlemeniz, bunun bunun yanında fotoğraf yüklemeniz gerekir. Ardından “gönder” butonuna tıklamanız yeterli gelmektedir. Eğer size uygun bir pozisyon açılırsa, size haber verilecek, iş arayışınız sorulacaktır.

Akyurt Market İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Akyurt market iş başvurusu güncel olarak mağaza yönetici adayları aramaktadır. Bu pozisyona, kariyer.net üzerinden, profesyonel yahut tecrübeli olmayan bireyler başvurabilir. İlanda personel sayısı 5 olarak açıklanmıştır.

Yönetici adayları, mağaza fiziki alanının, satış faaliyetlerinin ve gücünün yönetilmesi ve yönlendirilmesi gibi görevlerden sorumludur. Gerekli eğitimler bir program şeklinde verilecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu