Başvurular

Akyurt Market Çalışma Saatleri

Akyurt Market Çalışma Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Akyurt Market Çalışma Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Akyurt Market Çalışma Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Akyurt Market Çalışma Saatleri

Akyurt ilk kez Ankara ilimizde hizmet vermeye başlamış olan bir perakende mağazalar zinciridir. Kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümeyi sürdürmüş olan Akyurt Market, şimdilerde Ankara ve Konya illerimizde şubelere sahiptir. Peki Akyurt Market sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Akyurt Market çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında bulunmaktadır.

Akyurt Market Çalışma ve Mesai Saatleri 2021

Akyurt market çalışma saatleri tüm mağazalar için aynıdır. Akyurt market şubeleri sabah saat 08:00’de hizmet vermeye başlamakta ve akşamları da saat 22:00’de kapanmaktadır.

Akyurt Market Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Akyurt market şubeleri her sabah saat 08:00’de açılmaktadır.

Akyurt Market Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Akyurt market şubeleri akşamları ise saat 22:00’a kadar açık durumdadır.

Akyurt Market Hafta Sonu Açık Mı / Kapalı Mı : Akyurt Market yalnızca hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) değil bunun yanı sıra Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da açıktır.

Akyurt Market Bayramda Açık Mı : Akyurt süpermarket; Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk 2 günü kapalıdır. Lakin diğer günlerinde açıktır. 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ise açıktır.

Akyurt Market; Akdere, Aktepe, Aşıkpaşa, Atış, Ayvalı, Batıkent, Besim Ömer, Cevizöndere, Dalgıç, Demetevler, Dikmen, Doğukent, Dutluk, Ege, Erciyes, Esertepe, Etimesgut, Güneşevler, Etlik, Harman, Misket, Mutlu, Natoyolu, Öveçler, Pamuklar, Sanatoryum, Şentepe, Seval, Ufuktepe, Ulus, Yavuz, Yenimahalle, Yeşilbayır, Yunus Emre semtlerinde şubelere sahiptir.

Bu makalemizde Akyurt market çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu