Müşteri Hizmetleri

Aktif İleti Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aktif İleti Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Aktif İleti Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Aktif İleti Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Aktif İleti Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aktif İleti çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Aktif İleti müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Aktif İleti şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Aktif İleti müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Aktif İleti A.Ş. 1993 senesinde Türkiye’nin ilk özel toplu sevkiyat şifrketi niteliğinde kurulmuştur. Aktif İleti’nin genel politikası müşteri odaklıdır. Müşteri tatminiyeti ve kolaylaştırıcı çözümleriyle sektöründe kendini en sevdiren şirketler içindedır. Yenilikçi ve teknolojiyi en yakında zamandan takip edip günümüzün en çağdaş hizmetini vermektedir.

Aktif İleti Çağrı Merkezi Numarası

Aktif İleti’nin acente ağı aracılığıyla iletileriniz bi hayli hızlı ve planlı bir biçimde sizlere ulaşır. Yüksek teknolojik ekipmanlı Aktif Saha Elemanlarının nerede bulunduğu, hangi gönderiyi teslim edeceği anlık olarak izlenebilmektedir. Ayrıca Aktif İleti’nin web sitesinde bulunan gönderi durumu sorgulama sayfası aracılığıyla gönderinizin nerede bulunduğunu sorgulayabilirsiniz.

Aktif İleti çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Gerçek zamanlı olarak uydu üzerinden incelenerek mevcut konumlar tespit edilmekte bunun bunun yanında en bi hayli hızlı sürede gönderiler alakalı yerlere teslim edilmektedir. İşler yapılırken tarih ve saat gibi mühim unsurlar uydu verileri ile kontrol edilmekte bunun bunun yanında ne iş yapıldığı o an müşteriler aracılığıyla da takip edilebilmekte ve izlenebilmektedir. Müşterilerin iş süreçlerine en iyi katma değeri vermeye çalışan aktif ileti bi hayli şeffaf ve özenerek iş ve işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Aktif İleti Müşteri Hizmetleri Numarası

Her geçen gün acenta sayısını arttırarak ülke genelinde bi hayli yaygın durumda bulunan aktif ileti sevkiyat ağını genişletmek ve üyelerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Müşterilerinin tatminiyetini ve güvenini kazanarak büyümesini devam ettirmekte bunun bunun yanında teknolojik gelişmeleri takip ederek gücünü arttırmaktadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Aktif İleti müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Müşteriler güvenli bir biçimde internet üzerinden anlık olarak gönderilerinin nerede bulunduğunu takip edebilecekleri hizmeti ücretsiz ve bi hayli hızlı bir biçimde sağlamaktadır. Randevulu sistem üzerinden ne zaman ulaştırılacağı belirlendiği için hem hizmet değeri hem de sizlere sunulan hizmeti en iyi sürede eriştirme sözü tutulmaktadır. Şehirler içinde sevkiyat yapan araçlar ile taşıma kapasitesinin yüzde seksenlik kısmını kendi yönetim ve denetiminde gerçekleştiren aktif ileti kalan kısmını da en kısa bir sürede ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Aktif İleti Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ulaştırma Bakanlığı aracılığıyla verilen p2 belgesi ile Bilgi Teknoloji Kurumu aracılığıyla verilen BTK belgeri ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı amacı olan aktif ileti müşteri tatminiyetine son derece önem göstermektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Aktif İleti müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Aktif İleti’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla gönderinizin durumu ile ilgili tüm detaylı bilgilere sahip olabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti sunmayı amacı olan aktif ileti ile iletişime geçebilir işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Aktif İleti Şikayet Hattı

Aktif ileti ile alakalı işlemlerinizi yapabilmeniz için isteğe göre sizlere en yakın acenta iletişim numarasını kullanabilir isteğe göre de müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz. Aktif ileti her türlü hususta sizlere en iyi hizmeti en kısa bir sürede sunmayı amaçladığı için müşteri hizmetleri numarasını aktif olarak tutmaktadır. İletişim numarası üzerinden ister gönderi durumunuzu sorgulayabilir isteğe göre de yaşadığınız poblemleri rahatlıkla aktarabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Aktif İleti müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Aktif İleti şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Aktif İleti Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 333 0327

Aktif İleti Gönderi Sorgula

Aktif İleti Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 333 0327

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Aktif İleti çağrı merkezi numarasına 0850 333 0327 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Aktif İleti iletişim bilgileri, Aktif İleti telefon no, Aktif İleti irtibat tel, Aktif İleti canlı destek, Aktif İleti müşteri temsilcisi, Aktif İleti şikayet hattı, Aktif İleti müşteri hizmetleri numarası, Aktif İleti çağrı merkezi numarası, Aktif İleti iletişim numarası, Aktif İleti çağrı merkezi, Aktif İleti müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu