Bilgi Arşivi

Aktif Bank İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Aktif Bank İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Aktif Bank İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Aktif Bank İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Aktif Bank İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Aktif Bank iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Ülkemizdeki ilk özel sermayeli yatırım bankası olan Aktif Bank, ilk kez 1999 senesinde Çalık Holding adı altında kurulmuştur. Yaklaşık 9 yıl bu biçimde faaliyetlerine devam eden kurum, 2007 senesinde yeniden yapılanma sürecine girmiş ve 2008 senesinde Aktif Bank adını alarak hizmetlerine devam etmiştir.

Güncel olarak perakende yatırım ve bankacılık sektörlerinde faaliyet gösteren kurum fiziksel ve dijital kanalları tercih ederek 10’dan fazla iş kolunda üyelerine hizmet verir.

İştirak firmaları ile birlikte kredi, sigorta, ulaşım, kart hizmetleri ve ödeme sistemleri gibi hizmetler sunan kurum toplam 12 şubesi ile birlikte bireysel müşteri pazarına hizmet verir.

Aktif Bank İş İlanları ve İş BaşvurusuAktif Bank İş İlanları ve İş Başvurusu

Aktif Bank İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şirket finans ve pazarlama alanları başta olmak üzere çeşitli meslek gruplarından çok sayıda işçi alımı gerçekleştirmektedir.  İnsan Kaynakları Departmanı aracılığıyla tespit edilen kurumun ihtiyaçları ışığında Aktif Bank İş İlanları kariyer portalları aracılığıyla yayımlanmaktadır.

Ülkemizin en bilinen kariyer portallarından birisi olan kariyer.net platformunda her gün daha çok insan hayallerindeki kariyer fırsatını yakalamakta.

Bu bağlamda siz de kariyer.net üzerinden Aktif Bank’a iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey siteye giderek bir üyelik oluşturmak.

Bunun için sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayabilirsiniz. Dilerseniz sitenin sunduğu bir diğer seçenek olan Facebook üzerinden kayıt ol seçeneğini seçerek daha bi hayli hızlı ve kolay bir biçimde de üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Hesabınızı oluşturduktan sonra isteğe göre sitenin sunduğu özgeçmiş oluşturma alternatiflerini kullanabilir yahut önceden hazırladığınız bir özgeçmiş ile şirketin paylaşımı yaptığı iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Bu noktada önemle üstünde durulması gereken şey özgeçmişin güncel ve detaylı olmasıdır.

Bir diğer seçenek ise son birkaç senedir ülkemizde bi hayli yaygınlaşan kariyer platformu olan LinkedIn üzerinden başvuruda bulunmak. Firmanın bu platformda 10’dan fazla kariyer fırsatı bulunmakta olup bu platform üzerinden başvuruda bulunmak için de bir üyelik almak yeterli olacaktır.

Firmanın karyier.net adresinde bulunan iş ilanlarını sayfayı aşağı kaydırarak orada bulunan tablo ve linklerden basit bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Aktif Bank İş İlanları

Firma kurumsallaşamaya ve çalışanlarına verdiği önem ile yüksek standartlarda İnsan Kaynakları politikalarına sahiptir. Aktif Bank İş ilanları ile alakalı daha kapsamlı kapsamlı bilgiyi şirketin İnsan Kaynakları sayfasında bulacaksınız. Aynı zamanda yine bu sayfadan firmadaki çalışma yaşamı ve sunulan olanaklar ile ilgili daha ayrıntıları de edinmeniz olabilecek.

Şirketin kariyer.net adresinde bulunan tüm iş ilanlarını güncel ve bi hayli hızlı bir biçimde incelemek ve başvuru kanallarından haberdar olmak için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Kurumum resmi internet sitesi.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Passo Mobil Uygulama İş Analisti İstanbul(Avr.)
2 Yetkili Müfettiş Yardımcısı İstanbul(Avr.)
3 Android Developer İstanbul(Avr.)
4 Kart Operasyon ve Pos Operasyon Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.)
5 Engelli Genel Başvuru İstanbul(Avr.)
6 Üye İşyeri Risk (Fraud) Müdür / Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.)
7 Ödeme ve Geçiş Sistemleri Uyg. Geliş. Müdür Yard. İstanbul(Avr.)
8 BT Güvenlik Müdür Yardımcısı/ Müdürü İstanbul(Avr.)
9 Hisse İşlemleri Operasyon Müdürü İstanbul (Tümü)
10 Özel Bankacılık Yatırım Danışmanı- Ankara Ankara
11 Kurumsal Pazarlama Portföy Yöneticisi /Ankara Ankara
12 Financial Control and Reporting Assistant Manager İstanbul(Avr.)
13 Backend Developer İstanbul(Avr.)
14 Bilgi Teknolojileri Yardım Masası Uzmanı İstanbul(Avr.)
15 Bilgi Teknolojileri Müfettişi İstanbul(Avr.)
16 Kart Operasyon Chargeback Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.)
17 .Net Developer İstanbul(Avr.)
18 Kurumsal Pazarlama Portföy Yöneticisi / Antalya Antalya
19 Nakit Ankes ve Sistem Kimlik Uzmanı İstanbul(Avr.)
20 Takas ve Kart Mutabakat Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.)
21 Kart Operasyon Takas ve Mutabakat Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.)
22 Software Developer İstanbul(Avr.)
23 Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı İstanbul (Tümü)
24 Yurtdışı Kanal Yönetimi Müdürü İstanbul(Avr.)
25 İş Zekası ve Raporlama Müdürü İstanbul(Avr.)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu