Müşteri Hizmetleri

Aktif Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aktif Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Aktif Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Aktif Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Aktif Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aktif Bank, Çalık Holding grubuna bağlı olarak 1999 senesinde kurulmuş, 2008 senesinden bu yana faaliyet gösteren ülkemizin özel sermayeli bir bankasıdır. Her geçen gün büyüyen bir banka olan Aktif Bank’ın müşterileri her geçtiğimiz gün artmaktadır.

Aktif Bank; bireysel, kurumsal, özel bankacılık ve yatırım alanlarında üyelerine hizmet vermektedir. En çok tanınan yönü ile Passolig kartlarının yönetimi ve idaresi Aktif Bank’tadır. Kurumsal ve bireysel olarak tüm bankacılık işlemlerinizi sağlayabileceğiniz Aktif Bank’ta; kredi kartları, size özel krediler, sigortacılık hizmetleri gibi faaliyetler hızla sürmektedir.

Aktif Bank’ın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Aktif Bank üzerinden tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilir, kayıp çalıntı bildiriminde bulunabilir, başvurular yapabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden Aktif Bank’a bildirebilirsiniz.

Aktif Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 724 30 50

Arama Kelimeleri: aktif bank iletişim bilgileri, aktif bank telefon no, aktif bank irtibat tel, aktif bank canlı destek, aktif bank müşteri temsilcisi, aktif bank şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu