Müşteri Hizmetleri

Aksu Çarşı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aksu Çarşı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Aksu Çarşı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Aksu Çarşı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Aksu Çarşı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aksu Çarşı çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Aksu Çarşı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Aksu Çarşı genel anlamda yurdumuzda modern alışverişin merkezi durumundadır. 1957 senesinde kurulan bu köklü şirket günümüzde Türkiye genelinde 23 mağaza ile hizmet sağlamaktadır. Yurdumuzda modern perakendecilik hizmetini ilk sunan firmalar içinde bulunan Aksu Çarşı bu anlamda ülkenin en iyileri içinde bulunmaktadır. Aradığınız her şeyi en uygun ödeme ve taksit seçenekleri ile bulabileceğiniz bu yerde mobilya, elektronik, bilişim, iletişim, kişisel bakım ürünleri, halı, ufak ev eşyaları, beyaz eşya, ev tekstili, gibi gereksiniminiz olan her şeyi en kaliteli ve en uygun fiyatlarda bulabilmektesiniz. Müşterilerinin olanakları ışığında peşin taksitli, kredi kartına taksit, hiç peşinatsız, kredi kartsız ve anlaşmali ödeme seçenekleri ile herkesin ödeme gücüne göre imkanlar sağlamaktadır.

Aksu Çarşı Çağrı Merkezi Numarası

Aksu çarı konsept gereği her zaman en kaliteli ürünleri en iyi seçeneklerle sağlamaktadır. 60 yılı geçmesine rağmen hala yurdumuzda bu senli çok sevilmesinin ve popüler olmasının altında yatan ana neden insanlara verdiği güven ve anlayışta gizlidir. Çünkü artık günümüzde bir çok firma insanlara güvenmezken Aksu Çarşı bu güveni tam 60 senedir vermektedir. Ayrıca firma özel günlerde bi hayli sürpriz fırsatlar ve indirimler sağlamaktadır. Yıldızlı ürünlerde yüzde 50 oranında indirim gerçek anlamda bi hayli büyük bir avantaj sağlamaktadır. Ayrıca diğer ürün gruplarında da sürpriz ve bi hayli şaşırtıcı indirimlerde görmem olabilecekdür. Aksu Çarşı çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Yurdumuzda bir çok yeniliğe öncü olan Aksu Çarşı hesaplı ve kaliteli alışverişin merkezi durumundadır. Hem de bir çok firma gibi bunu değeriz ürünlerle değil yurdumuzda herkesin bildiği ve güvendiği markalarla yapmaktadır. 800 birinin üzerinde çalışanı ile ülkemize her anlamda bi hayli büyük katkı sağlayan Aksu Çarşı yurdumuzda sunduğu fırsatlarla bir çok birinin ve ailenin yuvasının yapılmasında bizzat baş aktör olmuş durumdadır.

Aksu Çarşı Müşteri Hizmetleri Numarası

Aksu Çarşı çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 850’li çağrı merkezi telefon numiçinden Aksu Çarşı ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı görüşme uygulayabilirsiniz. Ayrıca yorumları bölümünden Aksu Çarşı ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Aksu Çarşı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 590 88 76

Arama Kelimeleri: aksu çarşı çağrı merkezi, aksu çarşı iletişim, aksu çarşı müşteri hizmetleri, aksu çarşı müşteri hizmetleri numarası, aksu çarşı telefon numarası, aksu çarşı irtibat tel, aksu çarşı şikayet, aksu çarşı şikayet var, aksu çarşı mail adresi, aksu çarşı çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu