Bilgi Arşivi

Aksigorta İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Aksigorta İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Aksigorta İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Aksigorta İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Aksigorta İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Aksigorta’da çalışmak isteyenlere müjde! Aksigorta iş ilanları, iş başvurusu, Aksigorta işçi alımı haberleri makalemizde.

Aksigorta, 1960 senesinde kurulmuş bir sigorta şirketidir. Sabancı Holding ve Ageas şifrketinın birlikte sürdürdüğü çalışmalar ile her gün daha çok büyüyen Aksigorta, şimdilerde en gözde sigorta şirketlerinden bir tanesi olmayı başarmıştır.

Türkiye’de 10 bölge müdürlüğüne sahip olan Aksigorta, sayısız bağımsız acente ve Akbank şubesi ile hizmet vermektedir. 

Aksigorta Güncel İş İlanları 

Aksigorta, çalışmak isteyen bireylerin ilk tercih ettiği firmalar içindedır. Zira bu şirketin çalışanları birden fazla avantaja sahiptir.

Çalışma saatleri devlet memurları ile benzerlik gösteren Aksigorta personelleri sağlık sigortası, yemek, çalışan anneler için kreş hizmeti gibi fırsatlar sağlamaktadır. 

Aksigorta adı altında çalışmak isteyen bireyler, internet üzerinden Aksigorta iş ilanlarını kontrol edebilmektedir.

Aksigorta resmi web adresi veya kariyer.net sayfalarını tercih ederek daha fazla bilgi alabilir ve başvuru yapabileceğiniz pozisyonları görüntüleyebilirsiniz. 

Aksigorta İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aksigorta iş başvurusu yapabilmek için kariyer.net iş ilanı sitesinde çalışmak istediğiniz Aksigorta açık pozisyonuna tıklayarak “Başvur” seçeneğine yönelmeniz gerekmektedir. Daha sonra sisteme CV yüklemesi yaparak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bunu bunun yanında LinkedIn üzerinden de iş ilanlarını görerek başvuru yapabilmeniz olabilecekdür. Yaptığınız başvurular, Aksigorta insan kaynakları departmanında toplanarak inceleme altına alınacaktır.

Lakin Aksigorta aracılığıyla tespit edilen şartları yerine getirmeyen bireylerin başvuruları iptal edilmektedir. Başvuru şartlarını ve personel sorumluluklarını öğrenebilmek için kariyer.net sitesini kullanabilirsiniz. 

Aksigorta İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Aksigorta, ihtiyaç halinde personel alımları gerçekleştirmektedir. Bu alımlar ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen bireyler, hangi pozisyonlara başvuru yapılabileceğini de merak etmektedir.

Aksigorta adı altında çalışmak için tercih edebileceğiniz bazı pozisyonlar aşağıda maddeler halinde söylenmektedir. 

  • Risk Yönetimi ve İç Kontrol Uzmanı
  • Alacak Yönetimi Uzmanı
  • Avukat
  • Banka Satış Yöneticisi
  • Oto Dışı Hasar Uzmanı
  • Java Yazılım Mühendisi
  • Kıdemli İş Analisti
  • Kurumsal Hukuk Avukat
  • Sorumluluk Sigortası Uzmanı
  • Acente Satış Yöneticisi

Yukarıda gösterilen pozisyonlar, ihtiyaca bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle, Aksigorta çalışanı olmak isteyenlerin iş ilanlarını kontrol etmesi ve kendilerine en uygun pozisyonlara başvuruda bulunması bi hayli mühimdir. Zira her pozisyon belirli bir zamanliğine açık kalmaktadır. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu