Bilgi Arşivi

Aksandık İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Aksandık İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Aksandık İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Aksandık İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Aksandık İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Aksandık iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Amacı Akbank, Aksigorta ve Tekaüt sandığında çalışan kadrolu elemanlarına ve emeklilerine bakmakla yükümlü oldukları aile fertlerine kanunla sağlanan hak ve yararlardan az olmamak üzere sağlık ve emeklilik hizmeti sunmak olan Aksandık, bir vakıf kuruluşu olarak 1955 senesinde kurulmuştur.

Ülkemizde bulunan Medeni Kanun, Vakıflar Kanunu ve Sosyal Sigortalar mevzuatı gibi yasalar çerçevesinde hizmet sunmakta olan vakıf, genelde  bir sosyal güvenlik kuruluşudur.

Aksandık İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuAksandık İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Aksandık İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bir vakıf olsa da adı altında çeşitli meslek gruplarından çalışanların olduğu Aksandık,  ihtiyaçları ve amaçları ışığında personel alımları gerçekleştirebilmektedir. İş başvuruları kariyer.net adresi üzerinden yapılmaktadır.

Ülkemizin en sık takip edilen iş bulma sitelerinden bir tanesi olan kariyer.net adresinde bulunan tüm iş ilanlarına başvuruda bulunabilmek için bi hayli basit iki adım bulunmakta.

Bu adımlardan ilki eğer öncedenden oluşturmadıysanız yeni bir üyelik oluşturmak. İkinci adım ise platforma üye olduktan sonra ise güncel bilgi ve tecrübelerinizi detaylıca içeren ve özenerek hazırlanmış bir özgeçmişi oluşturduğunuz bu profile eklemek.

Siteye kayıt olmak için ise sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklamanız ve isim, soy isim ve mail adresi gibi basit bilgileri doldurmanız yeterli. Buna ek olarak kariyer.net adresine dilerseniz Facebook üzerinden kayıt olma olanağını da kullanabilirsiniz.

Siteye kayıt olduktan sonra güncel olarak yayında olan tüm iş ilanlarına hesabınıza eklediğiniz özgeçmişinizi tercih ederek tek bir tıklama ile bi hayli hızlıca başvuruda bulunabilirsiniz.

Yayında olan iş ilanlarını sitemizden ayrılmaya gerek olmadan aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olan tablo ve linkleri tercih ederek sorunsuz bir biçimde tüm iş ilanlarını inceleyebilirsin

Aksandık İş İlanları

Köklü bir vakıf olarak sağlam ve güvenilir bir kariyer fırsatı sunan Aksandık,  asıl amacı sosyal güvenlik sağlamak olan bir vakıf olması sebebiyle sunduğu olanaklar ile ön plana çıkmakta. Bu bağlamda dilerseniz vakfın resmî sitesi aracılığı ile vakıf adı altında sahip bulunacağınız genel haklara ilişkin daha kapsamlı kapsamlı bilgi bulacaksınız.

Vakfın kariyer platformlarında yayımlanan ve yayımlanacak olan tüm iş ilanlarından anında haberdar olmak için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

NoPozisyonlarLokasyon
1Biyokimya Uzmanıİstanbul(Avr.)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu