Bilgi Arşivi

Aksa Elektrik İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Aksa Elektrik İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Aksa Elektrik İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Aksa Elektrik İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Aksa Elektrik İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Aksa Elektrik’te çalışmak isteyenlere müjde! Aksa Elektrik iş ilanları, iş başvurusu, Aksa Elektrik işçi alımı haberleri makalemizde.

Aksa Elektrik, Kazancı Holding ortaklarındadır. 2004’te Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan lisans almıştır. Türkiye’nin geneline yayılmış olup, kaliteli hizmetler vermektedir. Kurum, farklı zamanlarda işçi alımı yapmaktadır.

Aksa Elektrik Güncel İş İlanları

Aksa Elektrik iş ilanları için çevrimiçi kaynaklar takip edilmelidir. Zira bir çok şirket, bu sitelerden açıklama yapmaktadır. Ayrıca Aksa Elektrik ve Kazancı Holding de araştırılmalıdır.

Kazancı Holding, güncel olarak kariyer.net üzerinde iş ilanları bulundurmaktadır. Adaylar, siteyi tercih ederek iş başvurusu yapabilmektedir

. Çalışanların sosyal haklarına önem gösteren Aksa Elektrik, yol, yemek gibi sosyal hakları tatmin edici vermektedir. İş saatleri ve çalışma koşulları da güzeldir.

Aksa Elektrik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aksa Elektrik’e kendi sitesinden başvurmak istiyorsanız, ilk kez buraya girmeniz gerekmektedir. Ardından Sağ üst köşede bulunan menü’ye tıklanarak, AKSA insan kaynakları seçilmelidir. Açılan sayfada iş başvuru formu görülebilir. 

Buna tıklamak, adayları Kazancı Holding sayfasına yönlendirecektir. Doğrudan karşınıza bir form gelecektir. Adaylardan,

 1. Ad
 2. Soyad
 3. E-Posta Adresi
 4. Doğum Tarihi
 5. Uyruk
 6. Cinsiyet
 7. Meslek
 8. Çalışmak İstediği Görev Alanı 

Dâhil olmak üzere bazı alanları doldurması talep edilmektedir. Gerekli yerler yazıldıktan sonra en altta bulunan gönder butonu kullanılmaktadır. 

Kariyer.net üzerinden başvurmak istiyorsanız, önce üye olmanız, sonrasında özgeçmiş doldurmanız gerekmektedir. Ardından açık olan ilanlara, başvuru yapılmaktadır.

Aksa Elektrik İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Kariyer. net üzerinde Kazancı Holding ilanları şöyledir;

 1. Servis Teknisyeni
 2. Satış Destek Uzmanı
 3. Dijital Pazarlama Uzmanı
 4. Mekanik Atölye Teknisyeni
 5. Bütçe Kontrol ve Raporlama Yönetmeni
 6. Kontrat Yöneticisi
 7. Muhasebe Yöneticisi
 8. Muhasebe Uzmanı
 9. Malzeme ve Stok Kontrol Uzmanı
 10. Vardiya Saha Operatörü
 11. Finans Müdürü
 12. Yenilenebilir Proje Geliştirme Mühendisi
 13. Varlık Performans Müdürü (Yurt İçi Santraller)
 14. Yatırımcı İlişkiler Uzmanı
 15. Müşteri Hizmetleri Şefi
 16. Bakım Teknikeri
 17. Acil Ekip Görevlisi

Adayların başvuru yapabileceği çok sayıda ilan mevcuttur. Bunlar, yalnızca bir bölümdür. Öncesinde bireyler, iş tanımlarına dikkat etmelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu