Müşteri Hizmetleri

AKOM Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları

AKOM Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları, müşteri hizmetleri bölümümüzde AKOM Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları ile alakalı bilgiler paylaştık. AKOM Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları yazımızın detayları..

AKOM Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları

AKOM yani Afet Koordinasyon Merkezi, İstanbul Büyükşehir Belediye aracılığıyla 2000 senesinde kurulmuştur. 1999 depreminden sonra İstanbul’da olan afet ve acil durumların yaşanmadan önce ve olumsuzluk ardından afetin en az zararla etkilemesi için kurulmuş birimdir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve belediyeye bağlı kurumlarla koordinasyon ve iş birliği sağlamaktadır. İBB başkanı ve AFAD’dan gelecek emir ve görevleri koordine etmektedir.

Acil durumlar ve afetler sırasında AKOM’a ihbarda bulunmanız için bir çok seçenek bulunmaktadır. AKOM’un 444’lü bir ihbat hattı numarası ve Whatsapp aracılığıyla anlık ihbarlarınızı bildirebileceğiniz bir ihbar hattı numarası bulunmaktadır. Ayrıca AKOM’a yine İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin hizmeti olan Beyaz Masa telefon numarası aracılığıyla da varabilirsiniz.

AKOM İhbar Hattı Numarası
444 25 66

AKOM Whatsapp İhbar Hattı Numarası
0553 067 96 04

Beyaz Masa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
153

Arama Kelimeleri: akom iletişim bilgileri, akom telefon no, akom irtibat tel, akom canlı destek, akom müşteri temsilcisi, akom şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu